Zajímáte se o korkovou podlahu? Vaši pozornosti si však zaslouží také vinyl

Korkové podlahy jsou oblíbené, neboť jsou teplé a příjemné na dotek. Věděli jste, že vinylová podlaha nabízí stejně jemný povrch jako korek a navíc má další praktické výhody? Zde jsou čtyři důvody, proč stojí za to uvažovat o vinylu.1 –Budete instalovat svou podlahu v rušné místnosti?

Ne každá podlaha zvládne rušný život rodiny. Ostré předměty, jako například vysoké podpatky, mohou zanechat v podlaze otlaky, a proto je dobré hledat podlahu, která odolá zátěži způsobené mnoha chodícími osobami. Vinylová podlaha má ochrannou vrstvu, která ji chrání před opotřebením a přitom nabízí jemný povrch, po němž se velmi příjemně chodí.

2 – Máte těžký nábytek?

Máte těžké kusy nábytku? Budete potřebovat podlahu, která toto zatížení zvládne. Třebaže je vinylová podlaha jemná jako korek, je odolná proti promáčknutí a má dlouhou životnost díky svým ochranným vrstvám povrchové úpravy.


3 – Bude podlaha odolávat vlhku?

Pokud chcete instalovat podlahu ve vlhkém prostředí, jako je koupelna nebo sklep, vinylová voděodolná podlaha se snadným čištěním bude pro vás to pravé. Můžete si být jisti, že vám taková podlaha bude sloužit mnoho let. Zároveň vás bude hřát od nohou stejně jako korková podlaha.

4 – Máte děti nebo zvířecí mazlíčky?

Hledáte kombinaci jemnosti a velké odolnosti vůči poškrábání a skvrnám? Tato kombinace existuje! Vinyl nabízí vaší rodině jemný a bezpečný povrch, na němž se dobře chodí i hraje. Díky ochranným povrchovým vrstvám nezůstanou na vaší podlaze žádné škrábance, rýhy ani šmouhy.

Přejete si na pohled krásnou, pohodlnou i praktickou alternativu korku? Podívejte se na kolekci luxusního vinylu Livyn Quick-Step nebo použijte Rádce pro výběr podlahy a podívejte se, jak by vypadal vinyl ve vašem vlastním interiéru.