S vyšším věkem pohodlnější bydlení

S věkem přicházejí zkušenosti, ale některé věci – například chůze do schodů a ze schodů – jsou čím dál tím obtížnější. Možná již doma plánujete úpravy či uvažujete o zmenšení velikosti bytu. Přinášíme vám několik zajímavých postřehů a námětů!Příjemné místnosti na spaní

Zasloužíte si velké pohodlí. Chcete se vyhnout schodům? Přesuňte svou ložnici dolů. Požádejte přátele nebo rodinné příslušníky, aby vám pomohli s nábytkem. Upravte tento prostor tak, aby vypadal a působil jako skutečná ložnice. Vyberte si jemné barvy na stěny. Zvolte si hladkou podlahu, od které není zima na chodidla a která odpuzuje prach. Brzy si své nové bydlení zamilujete!

Nechte se inspirovat při zařizování ostatních pokojů

Existuje několik pomůcek, které by vám mohly usnadnit chůzi, pokud budete mít problémy s pohyblivostí. Patří mezi ně různé hole, skládací čtyřkolová chodítka nebo vozíčky – každý si může vybrat, co se mu nejlépe hodí. Zdá se logické, že při používání vozíku je potřeba rozšířit vchodové dveře, ale věděli jste, že stejně důležité, ne-li důležitější, je zvolit si správný typ podlahy?

Voděodolný, protiskluzový podlahový materiál, který je zároveň pevný a umožňuje stabilitu pohybu i příjemný pocit, je přesně tím, co potřebujete. Při používání vozíku je velmi vhodné vybrat si podlahu odolnou vůči poškrábání.

Vezměte si svou podlahu s sebou

Plánujete dlouhodobě, že půjdete do menšího? Investujte do nové podlahy ihned a začněte si užívat jejích výhod. Naše důmyslná technologie Uniclic vám umožní podlahu Quick-Step snadno rozebrat a znovu položit, pokud se rozhodnete, že se přestěhujete a podlahu si vezmete s sebou.

Nebo si dejte nohy na stůl a požádejte o pomoc některého z našich profesionálních řemeslníků. Práci rádi udělají za vás.