Účinek struktury podlahy společnosti Quick-Step na interiér vašeho domova

Vzhled vaší podlahy nezávisí jen na typu podlahy, kterou si vyberete. Důležitá je i struktura a konečná úprava. Níže uvádíme přehled oblíbených struktur podlahy a jejich účinků na interiér vašeho domova.

Pastva nejen pro oči

Quick-Step silverfrost

Máte rádi moderní interiéry? Soudobého vzhledu docílíte výběrem podlahy s matným povrchem. Kartáčované povrchy oproti tomu působí jako zastaralé a dobře se hodí k rustikálnímu interiéru. Hledáte to nejlepší z obou světů? Povrchová úprava „silverfrost“ zajistí zajímavou souhru matných a lesklých prvků, a dodá tak vaší podlaze exkluzivní vzhled.


Více o drážkách

Quick-Step grooves

Podlaha s drážkou nebo bez drážky? Jedná se o důležité rozhodnutí, které značně ovlivní interiér vašeho domova. Laminátové podlahy Quick-Step se prodávají s drážkami i bez nich. Pokud se přikloníte k drážkám ve tvaru V, místnost bude působit hlubším dojmem. Pokud zvolíte podlahu bez drážek, interiér bude vypadat hladký a jednoduchý. Podívejte se na tento přehled různých typů drážek pro větší inspiraci.Stylové zakončení

Quick-Step sawcuts

Výběr správné struktury dodá vaší podlaze styl. Například ručně hoblované struktury podtrhnou autentický vzhled ručně vyrobené podlahy. Máte rustikální interiér? Pak můžete zvolit design zářezů po pile, díky němuž bude podlaha působit jako starší. Ať již zvolíte jakoukoliv strukturu, nezapomínejte na celek. Pomocí poradce pro výběr podlahy společnosti Quick-Step zjistíte, jak budou vypadat různé struktury ve vašem vlastním interiéru.

Top