Výběr ideální podlahy do dětského pokoje

Čekáte miminko? Gratulujeme! Pravděpodobně již máte vymyšlené jméno. Začali jste dělat zásoby dětských plínek, vlhčených ubrousků a dětského oblečení. Jak ale zařídit nový dětský pokoj? Vybrat optimální podlahu do dětského pokoje je těžší, než by se zdálo. Zde najdete několik praktických tipů, které vám pomohou vybrat tu správnou podlahu.Nad rozlitým mlékem plakat nemusíte

Vlhčené ubrousky, mléko, dětské jídlo… to vše může zanechat nehezké skvrny na podlaze, podobně jako barvy a pastelky našich nejmenších umělců. Hledáte-li ideální podlahovou krytinu do dětského pokoje, vybírejte určitě povrchy, které se snadno čistí a jsou voděodolné. Dobře izolovaný povrch a ochranná vrstva jsou nejdůležitějšími faktory, které zajistí odolnost a dlouhou životnost podlahy.

Zlaté ticho

Možná by vás to hned nenapadlo, ale eliminace hluku při našlapování může udělat hodně. Výběr tiché podlahy v kombinaci s pevnou podložkou může zabránit tomu, aby se vaše dítě probouzelo pokaždé, když vstoupíte do místnosti nebo zkoušíte odejít.

Teplý domov

Podlaha má podle vás být útulná a teplá. Její povrch by měl být příjemný pro lezení i pro první krůčky neobutých nožiček. V klidu zvažte podlahové topení a podle toho také vyberte podlahu. Mějte na paměti, že některé materiály pohlcují teplo a jiné teplo vedou.


Typy podlah Quick-Step určené do dětských pokojů

Jak laminátová podlaha Quick-Step, tak vinylová podlaha Livyn mají výše uvedené vlastnosti a nabízejí se v nejrůznějších povrchových úpravách. Ať již hledáte něco v moderním nebo starodávném stylu, jistě najdete tu správnou podlahu do jakéhokoli dětského pokoje. Vyhledejte si sekce Laminát a Livyn na našich webových stránkách a jistě najdete ideální podlahu pro své miminko.
Top