Výběr ideální podložky pomocí Rádce pro výběr podkladu Quick-Step

Nemůžete se rozhodnout, jaký máte vybrat podklad? Rádce pro výběr podkladu vám pomůže s hledáním. Při výběru ideálního podkladu pro podlahu z tvrdého dřeva, laminátu, nebo vinylu se však nejprve vyplatí zvážit několik aspektů.Kde budete instalovat svůj podklad?

Podle typu místnosti budete potřebovat různé podkladové vrstvy. Budete instalovat svou podlahu v místnosti s malým provozem, jako je například ložnice? Nebo bude muset odolávat větší zátěži, jako je tomu v kuchyni? V druhém případě pro vás bude vhodná podkladová vrstva, která si poradí se zvukem mnoha kroků, například Quick-Step Unisound Pro.

Máte podlahové vytápění nebo chlazení?

Podlahové vytápění nebo chlazení mění tepelné charakteristiky vaší podlahy. Potřebujete tudíž podkladovou vrstvu, která je tepelně účinná a poradí si náhlými teplotními výkyvy, jako je například Quick-Step CoolHeat.


Chcete omezit hluk?

Quick-Step nabízí širokou škálu podkladových vrstev, které tlumí nejrůznější druhy zvuků. Pokud chcete omezit hluk, který přichází z horního patra, stojí za zvážení podklad Quick-Step Transitsound Ultra. Chcete-li tlumit zvuk kroků při chůzi po podlaze, pak možná zvolíte Quick-Step Unisound.

Dokonalá volba: stačí jen pár kliknutí

Odpověděli jste si úspěšně na všechny tyto otázky? Pokud si stále nejste jisti, vyzkoušejte našeho Rádce pro výběr podkladu. Zadejte své odpovědi a pomocí několika kliknutí najděte ideální podkladovou vrstvu.

Top