Váš první dům nebo byt

Gratulujeme vám, konečně stojíte na vlastních nohách! Je čas najít si svůj vlastní byt, podkroví či dům a zařídit si interiér podle svého. Poradíme vám, jak nejlépe a úsporně zvládnout tento úkol.Vyjádřete svůj vkus

Elegantní a moderní, nebo lehkovážný a romantický? Zapřemýšlejte, který styl vám nejlépe vyhovuje. Nenechte se zlákat časopisy s obrázky dokonale zařízených interiérů. Určitě nechcete, aby váš nový domov vypadal jako výstava tuctových a neosobních předmětů.

Položte solidní základy

Do svého nového domova nestěhujte rozviklaný nábytek ze svého studentského pokoje. Vyberte si základní nábytek, který vydrží i hrubší zacházení. Nebojte se spojovat nejrůznější styly a umístit vedle sebe kuchyňský stůl po babičce a úžasné nové věci. Trik spočívá v tom, že si vyberete opakující se barvu – karmínové polštáře na pohovce, vázy, podobné barvy na krbu, atd.

Snažte se, aby váš nábytek ladil s pokojem. Velké kusy nábytku malý pokoj opticky ještě zmenší, zatímco menší nábytek v prostorné místnosti může působit jako příliš malý. Chcete, aby pokoj vypadal větší? Jednoduše položte podlahové desky ve správném směru.


Podlaha vašich snů a rozpočet

Lze najít podlahu, která se vám vždy líbila, a přitom se vejít do rozpočtu? Je to možné, pokud zvolíte laminát nebo vinyl. Tyto podlahy jsou pevné, odolné vůči poškrábání, snadno se udržují. Nabízíme nejrůznější typy, designy a barvy – vše jako dokonalý základ pro váš nový domov!

Poznejte svůj styl, nahlédněte do našich inspirativních interiérů.