Javorové laminátové podlahy: krémově bílá, přírodní půvab

Typické krémově bílé vzory javorového dřeva prosvětlí každý interiér a propůjčí mu svěží a přirozený vzhled.Javor jako strom

Když se dobře rozhlédnete, javorové dřevo je všude. Ačkoliv většina druhů javorů pochází z Asie, tento strom najdete na celé severní polokouli. Javorový list je na kanadské státní vlajce, mnoho lidí miluje javorový sirup a javorové dřevo se často používá k výrobě hudebních nástrojů.

Od bowlingové dráhy až po obývací pokoje

Javorové dřevo se kvůli své pevnosti a tvrdosti často používá k výrobě povrchu bowlingových drah. Praktičnost však není jedinou výhodou javoru. Javorové dřevo je velmi oblíbené mezi architekty. Charakteristická škála světlých krémových tónů se dobře hodí do všech interiérů.


Javorový laminát

Masivní javorová prkna mohou být stejně jako všechny dřevěné podlahy drahou volbou. Pokládka podlahy z tradičního tvrdého dřeva může být velmi časově náročná. Naštěstí je zde alternativa, která nabízí půvab a styl klasických javorových podlah za přijatelnou cenu.

Laminátové podlahy Classic a Creo Quick-Step s designem javoru mají mnohé výhody – snadná pokládka a praktičnost laminátové podlahy i krémově bílý vzhled skutečného javorového dřeva. Javor, podobně jako jiné materiály světlých odstínů, dokáže místnost skutečně rozšířit. Laminátová prkna vytvářejí vzdušnou atmosféru a v interiéru přenechávají stěžejní úlohu ostatním prvkům interiéru, jako jsou stěny a nábytek.

Top