Drsný vzhled betonu, výhody laminátu nebo vinylu


Průmyslový vzhled betonových podlah přitahuje mnoho lidí, kteří mají slabost pro moderní design. Často se však nechají odradit nevýhodami betonu. Quick-Step spojuje to nejlepší z obou světů – vzhled betonu a pocitový dojem laminátu i jeho snadné použití.

Objevte všechny betonové laminátové a vinylové podlahy

Návrat chladné krásy

Betonové podlahy se vracejí. Jejich minimalistický vzhled dodává moderním interiérům šmrnc a eleganci. Výběr barvy je zcela na vás. A přesto mnoho lidí váhá, zda má podlehnout svému okouzlení betonem. Betonová podlaha působí chladně a tvrdě a může praskat. Postupem času se na ní může objevit koroze a rozdíly v barevnosti.

Teplá a zároveň industriální

Nechcete se vzdát vysněné, průmyslově vyhlížející podlahy, a přitom nechcete podlahu, která je příliš chladná a tvrdá? Quick-Step nabízí dokonalé řešení. Laminátová podlaha s betonovým vzhledem, jako je světle šedý laminát z kolekce Impressive, je tím pravým pro vás a váš domov. Tento laminát nabízí minimalistickou atmosféru betonu, a přitom ji kombinuje s teplým dřevem. Na podlaze můžete vidět i cítit strukturu borovicového dřeva. A právě proto je tato laminátová podlaha v betonovém stylu tak jedinečná.


Dáváte přednost hřejivé měkkosti vinylové podlahy před laminátovými prkny? Žádný problém! Naše luxusní vinylové podlahy nyní také nabízí krásný a moderní vzhled betonu. Minimálně světle šedý vinyl nebo živě středně šedý vinyl oba typy slouží jako alternativa k betonu se skvělým vzhledem. Díky špičkovým výrobním technologiím byl stvořen velmi realistický design, který odpovídá minimalistickou krásu skutečných betonových podlah.

Objevte všechny betonové laminátové a vinylové podlahy

 

Blesková instalace a snadná údržba

Proč si vybrat laminát nebo vinyl? Má prostě jednoduchou instalaci a snadno se čistí. Módně odvážné nebo retro: laminátová či vinylová podlaha se vzhledem betonu se hodí k jakémukoliv stylu.

Související Články
21.06.2016
08.07.2015
14.06.2017
Top