Drsný vzhled betonu, výhody laminátuPrůmyslový vzhled betonových podlah přitahuje mnoho lidí, kteří mají slabost pro moderní design. Často se však nechají odradit nevýhodami betonu. Quick-Step spojuje to nejlepší z obou světů – vzhled betonu a pocitový dojem laminátu i jeho snadné použití.

Návrat chladné krásy

Betonové podlahy se vracejí. Jejich minimalistický vzhled dodává moderním interiérům šmrnc a eleganci. Výběr barvy je zcela na vás. A přesto mnoho lidí váhá, zda má podlehnout svému okouzlení betonem. Betonová podlaha působí chladně a tvrdě a může praskat. Postupem času se na ní může objevit koroze a rozdíly v barevnosti.

Teplá a zároveň industriální

Nechcete se vzdát vysněné, průmyslově vyhlížející podlahy, a přitom nechcete podlahu, která je příliš chladná a tvrdá? Quick-Step nabízí dokonalé řešení. Laminátová podlaha s betonovým vzhledem, jako je světle šedý laminát z kolekce Impressive, je tím pravým pro vás a váš domov. Tento laminát nabízí minimalistickou atmosféru betonu, a přitom ji kombinuje s teplým dřevem. Na podlaze můžete vidět i cítit strukturu borovicového dřeva. A právě proto je tato laminátová podlaha v betonovém stylu tak jedinečná.

 

Blesková instalace a snadná údržba

Proč si vybrat laminát? Má prostě jednoduchou instalaci a snadno se čistí. Při zařizování interiéru máte úplně volnou ruku: nábytek vintage, fluorescenční barvy… Módně odvážné nebo retro ‒ laminátová podlaha v betonovém vzhledu jde dohromady s každým stylem.

Umíte si jen ztěžka představit svou novou laminátovou podlahu s designem světle šedého dřeva? Pak byste měli určitě vyzkoušet našeho rádce pro výběr podlahy Quick-Step!

Top