Jak instalovat laminátovou podlahu Quick-Step

Instalace podlah Quick-Step je díky obecně uznávaným, patentovaným zacvakávacím systémům Uniclic a Uniclic Multifit hračkou. Oba systémy jsou uživatelsky velmi příjemné a mnohem rychlejší a stabilnější než konkurenční řešení. Instalace nové podlahy s těmito systémy je skutečně snadná, dokonce i v těch nejmenších rozích místnosti nebo pod dveřmi.

Metoda 1: otočení a zacvaknutí

Zacvakněte jednoduše panely do sebe podél dlouhé i krátké strany prkna.

Metoda 2: horizontální zasunutí

Ideální do obtížných rohů místností. Na rozdíl od většiny jiných podlah lze prkna Quick-Step spojit také horizontálně. To má zásadní význam při instalaci poslední řady panelů nebo v místech, kde je obtížné či dokonce nemožné panely otáčet – například pod rámy dveří nebo topnými tělesy.

Metoda 3: zasunutí a zacvaknutí

Zacvakněte panel podél dlouhé strany, zasuňte krátkou stranu prkna proti předchozímu panelu a zatlačte dolů. Tato metoda byla účelově vyvinuta a je dostupná pouze pro řadu Quick-Step Exquisa.


Quick-Step Installation Set

Instalační souprava Quick-Step Installation Set obsahuje vše, co potřebujete k rychlé instalaci podlahy bez jejího poškození:

  • příklepový blok; 
  • nastavitelné rozpěrné vložky (zajišťující správné dilatační spoje); 
  • kovové páčidlo 

Instalační souprava je dostupná i s instalačním DVD, které vás povede krok za krokem.

Ruční pila Quick-Step Hand Saw

Tato velmi praktická pila Quick-Step vám umožní seříznout rámy dveří tak, že nová laminátová podlaha pod ně dokonale zapadne. Pila má nastavitelnou, ergonomickou rukojeť a její list je vyroben z vysoce kvalitní oceli.


Quick-Step Seal & Click

Těsnicí hmota Quick-Step Seal & Click byla speciálně vyvinuta pro dlouhodobou ochranu laminátových podlah Quick-Step Lagune před vlhkostí při použití v koupelnách. Je elastická, průhledná, nelepí se a poskytuje optimální ochranu proti vodě.


Quick-Step Kit

Tato elastická akrylová pasta je ideálním řešením pro místa, kde nemůžete instalovat sokly či profily. Je dostupná v barvě ladící s vaší podlahou. Požádejte o radu svého prodejce.


Samolepicí laminátová páska Quick-Step

Samolepicí laminátovou pásku můžete použít k povrchové úpravě boků schodišť, soklů a profilů. Dokonalé zakončení podlahy.Krytky radiátorových trubek Quick-Step

Pro zakončení topných článků a trubek v harmonii s vaší podlahou. Krytky trubek jsou vhodné na různé průměry – 15 nebo 22 mm. Zkontrolujte průměr a použijte k zakrytí laminátový kroužek, který bude ladit s podlahou.


Dveřní rohož Quick-Step

Quick-Step nabízí dveřní rohož, která se dobře hodí do předsíně. Čisticí zóna pomůže zabránit vniknutí písku a špíny do domu. Kromě toho vám rohož pomůže vyhnout se šlápotám v předsíni. Tato rohož dokonale zapadá do silného hliníkového rámu, který je zapuštěn do laminátu. Snadno se instaluje a čistí. Elegantní a praktické řešení.


Shlédněte video

Na našem instalačním videu uvidíte sami, jak snadné je nainstalovat podlahu Quick-Step.Stáhněte si pokyny k instalaci

Top