Proč je laminátová podlaha „lodní paluba“ ideální pro vaši koupelnuVýběr ideální podlahy do vaší koupelny je víc než jen otázka sladění barev a stylů. Přemýšleli jste někdy o vlivu vlhkosti a topení na podlahu? Kolekce Lagune od Quick-Step tento problém řeší a navíc dodává vaší koupelně vzhled i patinu lodní paluby.

Voděodolná

Mokro a vlhkost může způsobit deformace dřeva a při dlouhodobém působení znehodnotí každou podlahu. Voděodolná základová deska kolekce Lagune Quick-Step nabízí vynikající ochranu proti vlhku v koupelnách. Protiskluzový gumový proužek zvyšuje přilnavost a chrání před uklouznutím při výstupu ze sprchy nebo vany.

Kompatibilní s podlahovým vytápěním

Pocit příjemného tepla od nohou v koupelně každý uvítá. Pokud se podlaha správně položí a použije se správný podklad, laminátovou podlahu Lagune lze kombinovat s většinou podlahových vytápění.


Vzhled lodní paluby

Kolekce Lagune nabízí široký výběr designů a barev, od šedého teaku až po černý lakovaný palisandr. Každý z nich dodává interiéru koupelny typický půvab lodní paluby. Když přidáme záruku 25 let, dokonce i vaše gumové kachničky čeká stylová a bezstarostná budoucnost.
Top