Laminátová podlaha borovice – jemný dotek, který dlouho vydrží

Opět se vrací v celé svojí kráse. Ano, máme na mysli borovicové dřevo. Máte rádi teplou a jemnou atmosféru borovicového dřeva? Chtěli byste mít takové prostředí dlouhodobě doma? Podívejte se na borovicové laminátové podlahy Quick-Step.Jemné a trvanlivé

Teplé a módní. Takové je borovicové dřevo. Ale stejně jako jiné jehličnany, i borovice má měkké dřevo. Laminátová podlaha Quick-Step s dekorem přírodní borovice však kombinuje výjimečné estetické kvality autentického borovicového dřeva s praktickými výhodami laminátové podlahy – snadnou údržbou, optimální odolností vůči poškrábání a především správnou tvrdostí. Jinými slovy, vaše borovicová laminátová podlaha snadno odolá působení času.

Soudobý styl

Borovicová laminátová podlaha a skandinávský design – to je dokonalé spojení! Borovicové dřevo má přirozený půvab, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Držte se však jednoduchosti. Minimalismus je klíčem k úspěchu.

 

Úžasné výhody

Borovicová laminátová podlaha Quick-Step je jedním ze 16 módních dekorů v nové kolekci Impressive Ultra. Poznejte její jedinečné struktury, drážky a inovativní voděodolnou povrchovou úpravu.

Chcete se podívat, jak vypadá borovice ve vašem interiéru? Vyzkoušejte si Poradce pro výběr podlahy Quick-Step.

Top