Laminátová podlaha Quick-Step odpovídá potřebám zdravotně postižených osob

Montáž zábradlí, umístění širších dveří nebo nahrazení schodů nakloněnou plošinou… To je jen pár drobných úprav domova, které mohou přinést zásadní změnu do života osob se zdravotním postižením. Ale napadlo Vás někdy, že také výběr správné podlahy může mít velký vliv?


Quick-Step flooring, perfect for people with disabilities

Výzvy

Lidé se sníženou pohyblivostí preferují protiskluzové typy podlah. O tom není pochyb. Hole, invalidní vozíky a chodítka však mohou přispět k rychlejšímu opotřebení a ovlivnit životnost podlah. Často je zapotřebí dodatečné údržby, aby se zabránilo poškození jejich povrchu škrábanci a skvrnami.

Laminátové podlahy Quick-Step to vyřeší

Quick-Step nabízí osobám se zdravotním postižením širokou škálu laminátových podlah, které se hodí do každého interiéru. Laminátové podlahy se vyznačují snadnou pokládkou a vysokou životností. Proto jsou skvělou volbou pro osoby, které nutně potřebují bezpečnost a dlouhodobý komfort.

Pár dobrých tipů

Povrch odolný proti poškrábání, jako je například ochranná vrstva ScratchGuard, kterou používá Quick-Step, brání poškrábání v laminátovém povrchu. V kombinaci s dřevotřískovým jádrem nejvyšší kvality získá vaše podlaha tu nejlepší ochranu proti případným poškozením způsobeným invalidními vozíky či chodítky.

Laminátová podlaha Quick-Step je navíc chráněná proti stříkající vodě. Díky kvalitnímu voděodolnému systému „click“ se rozlité tekutiny nebo vlhkost nemohou dostat mezi laminátová prkna ani pod ně.


Záruka 25 let

Dobrá podlaha je vyrobena tak, aby dlouho vydržela. Proto mají všechny podlahy Quick-Step záruku 25 let. Můžete se pak zabývat něčím příjemnějším a užívat si života bez ohledu na jakákoliv omezení.
Související Články
10.12.2012
08.12.2012
15.10.2012
15.09.2012
Top