Laminátová podlaha se vzhledem kůže

Vedle autentického dřevěného vzhledu má tato laminátová podlaha také osobitost a eleganci kůže. Proč byste měli uvažovat o použití tohoto jedinečného materiálu ve svém interiéru?


Svěží vzhled kůže

Prvotřídní kvalita, pocit tepla, jedinečný a osobitý vzhled. V laminátových podlahách se vzhledem kůže se snoubí pohodlí a útulnost s exkluzivitou a luxusem. Pokud zvolíte správné barvy, váš interiér bude dokonale stylový. Podívejte se například na světlou a tmavou dlažbu z kolekce laminátových podlah Quick-Step Arte.

Pro odvážné a statečné

Nebojte se opustit vyšlapané cesty. Podlahová dlažba se vzhledem kůže je ideální volbou, pokud hledáte něco neobvyklého. Kromě teplých a jemných barev se dlažba prodává často jako velkoplošná. S délkou a šířkou 62,4 cm nabízí Quick-Step dlaždice se vzhledem kůže v té největší velikosti. Ideální pro jakékoli použití ve všech interiérech!


Instalace během chvilky

Jste typ kutila? Pak máte štěstí. Díky patentovanému systému Uniclic je instalace laminátových podlah se vzhledem kůže také velmi snadná. Budete si je umět nainstalovat sami pouhým zacvaknutím. Jelikož má tato dlažba nejvyšší kvalitu, získáte na ni záruku nejméně 25 let. Tomu se říká obchod, ne?
Top