Pět dobrých důvodů, proč si zamilujete laminátovou podlahu Quick-Step

Výhody laminátové podlahy jsou stejně lákavé jako široká škála jejich možností. Čtěte dál a zjistěte, proč vám Quick-Step ochotně poskytne 25 let záruky na novou laminátovou podlahu!

1. Spousta možností

V široké nabídce barev a stylů, moderních i tradičních designů, dlaždic a prken (širokých, malých nebo extra dlouhých) najdete snadno dokonalou podlahu pro svůj interiér.


2. Snadná pokládka

Díky patentovanému, světově proslulému systému Uniclic, nebylo nikdy položení laminátové podlahy snazší, a to i v nejtěsnějších rozích místností. Manipulace je překvapivě snadná, mnohem rychlejší a mnohem přímočařejší než u jiných systémů.

3. Snadná údržba

Laminátovou podlahu Quick-Step můžete opravdu snadno udržovat hezkou a čistou. Izolovaný povrch brání usazování nečistot a bakterií na podlaze. Vodotěsné lepené základové desky a systém click, který zajišťuje pevnost v tahu, poskytují vynikající ochranu proti vlhkosti povrchu způsobené například rozlitými nápoji*.

4. Ideální pro podlahové vytápění

Laminátová prkna Quick-Step jsou příjemně teplá a skvěle se hodí pro podlahové vytápění a/nebo chlazení, pokud se vhodně zkombinují se správným podkladem a budou-li se pokládat volně. Opravdový požitek pro vaše nohy!


5. Žijte svůj život

Každé prkno laminátové podlahy Quick-Step je ošetřeno dodatečnou ochrannou vrstvou ScratchGuard, díky které je podlaha až desetkrát odolnější proti poškrábání. K maximální ochraně podlahy rovněž přispívají vysoce kvalitní desky jádra. Barvy vaší laminátové podlahy nevyblednou ani dlouhodobým působením slunečních paprsků, a proto můžete opakovaně přestavovat nábytek.

Připraveni k akci?

Požádejte zdarma o brožuru plnou inspirace, kterou dostanete e-mailem nebo poštou a poohlédněte se ve svém okolí po řemeslníkovi , který vám podlahu profesionálně položí.


*Tato funkce není k dispozici u laminátových podlah Creo a Classic.

Top