Exquisa od Quick-Step: laminátové podlahy se vzhledem keramické dlažby

Podlahy z keramické dlažby jsou v oblasti moderního interiérového designu stále oblíbené. Dodávají každé místnosti nádech noblesy. Keramická dlažba je však drahá a její pokládka časově náročná. Laminátové podlahy Exquisa od Quick-Step nabízejí vynikající alternativu.


Staré Řecko

Keramika nás provází již od antického Řecka. Není to žádné překvapení, že přežila dvě a půl tisíciletí uměleckých a designových revolucí. Po celá staletí je podlaha z keramické dlažby synonymem trvanlivosti a náročnosti.

Exquisa

Kolekce laminátových podlah Exquisa od Quick-Step obsahuje 3 vzory, které nabízejí skvělou alternativu vzhledem k podlahám z klasické keramické dlažby. Díky bohaté nabídce barev – od bílé přes světlé až po tmavé odstíny – se tato podlaha hodí do každého interiéru.

Výhody

Díky laminátové podlaze Exquisa získáte elegantní vzhled i vzor dlažby, a nemusíte tak podstoupit nákladnou a časově náročnou pokládku klasické keramické dlažby. Systém Uniclic Multifit umožňuje plynulou a snadnou pokládku, přičemž údržba těchto laminátových podlah je také překvapivě snadná. Stručně řečeno – kolekce laminátových podlah Exquisa od Quick-Step nabízí to nejlepší z obou světů!


Top