8000 m² laminátové podlahy Quick-Step Largo na stadionu Juventus

Italské město Turín se stane v úterý 5. listopadu dějištěm dlouho očekávaného utkání mezi Galacticos (Real Madrid) a La Vecchia Signora (Juventus). Tato sportovní událost je naplánovaná na 4. den letošní Ligy mistrů UEFA a bude se konat na novém stadionu fotbalového klubu Juventus. Jednou z hlavních hvězd večera, zapomeňte na Christiana Ronalda a Andrea Pirlu, bude nepochybně 8 000 m² laminátové podlahy Quick-Step Largo v halách a restauracích stadionu.

RIP Delle Alpi

Stadion Delle Alpi v Turíně byl v 90. letech dějištěm několika nezapomenutelných momentů ve sportovní historii. Fotbalový klub Juventus, držitel dvou titulů nejvyšší domácí soutěže „Serie A“ a koruny Ligy mistrů, rozhodně představoval jednu z fotbalových velmocí desetiletí. V roce 2003 naplánoval tým stavbu nového stadionu. Demolice Delle Alpi byla zahájena o pět let později a dne 8. září 2011 byl nový stadion Juventusu konečně otevřen.

Quik-Step na místech slávy

Architekti Hernando Suarez a Gino Zavanella se zhostili velkého úkolu a navrhli nový stadion s kapacitou 45 666 diváků. Ve spolupráci s vedením klubu zvolili design, který odpovídá mimořádnému významu a historii tohoto fotbalového klubu. Součástí realizace bylo položení 8 000 m² laminátové podlahy Quick-Step Largo v halách, konferenčních místnostech a restauracích stadionu.

Laminátová podlaha Largo

Široká prkna výstižně pojmenované série laminátových podlah Largo se dokonale hodí na velké plochy veřejných objektů a opticky zvětšují prostory v konferenčních místnostech a halách stadionu Juventus. Laminátová podlaha Largo má ochrannou vrstvu Scratch Guard, a snadno tak odolá dupotu tisíců návštěvníků, kteří přicházejí každý týden. Odklízení špíny nebo následků dalších oslav vítězství je navíc díky povrchu se snadnou údržbou úplnou hračkou.


Top