Quick-Step laminát ve vaší kuchyni

Quick-Step laminát je dokonalou volbou pro vaši kuchyň. Laminátové podlahy lze konec konců velmi snadno čistit a díky speciálnímu ošetření ‚Scratch Guard‘ jsou vysoce odolné proti opotřebení a nabízejí vynikající ochranu proti vodě a chemickým produktům používaným v domácnosti.


Odolnost při použití v kuchyni

Jádrem laminátové podlahy Quick-Step je vodotěsná, lepená dřevotřísková deska. Díky důmyslnému systému Uniclic jsou tyto desky velmi pevně nalisovány na sebe, takže například rozlití sklenice vody nepředstavuje žádný problém.

Snadné čištění

Podlahu Quick-Step v kuchyni samozřejmě budete muset čistit častěji. Uzavřená povrchová struktura podlahy Quick-Step však zabraňuje ulpívání špíny a prachu na podlaze. Suché čištění pomocí mikrovláknové tkaniny Quick-Step je obvykle dostatečné. Pro důkladnější čištění můžete použít rovněž lehce navlhčený mop.

Až 10krát odolnější proti poškrábání

Vrchní vrstva laminátových podlah Quick-Step má ultra-ochrannou vrstvu Scratch Guard, takže si krásnou podlahu s přírodním vzhledem můžete užívat po mnoho let. Tato ultra-odolná, patentovaná horní vrstva činí laminátové podlahy Quick-Step až 10krát odolnějšími proti mikroškrábancům, než jsou laminátové podlahy neošetřené technologií Scratch Guard.

Ideální k dosažení jednoty

I když nemáte otevřenou kuchyň, je dobrým nápadem rozšířit podlahu, kterou máte v obývacím pokoji, až do kuchyně. Opakováním materiálů vytváříte ve svém domově atmosféru jednoty a prostornosti.


> OBJEVTE VŠECHNY PODLAHY

Quick-Step Laminate flooring in your kitchen

Top