Na velikosti záleží aneb skryté výhody velkých laminátových desek

Toužíte po prostorném a elegantním interiéru? Podívejte se na tyto tři výhody velkých laminátových prken a odhalte úplný potenciál vašeho interiéru.


Vytvořte prostor

I ten nejmenší pokoj může vypadat větší se správným typem podlahy. Jednou z největších výhod dlouhých desek je to, že dodávají hloubku a zvětšují prostorový dojem.

Velikost však není jediné, na čem záleží. Směr položení desek vaší podlahy také ovlivňuje celkový vzhled a atmosféru místnosti. Například desky položené na šířku opticky rozšíří místnost. Další trik? Umístěte desky paralelně s nejdelší stěnou.

Moderní soulad

Styl podlahy, který si vyberete, bude mít velký dopad na váš interiér. Dlouhá podlahová prkna podtrhují luxus a kvalitu a dokonale se hodí k modernímu designu. Nebojte se jít do elegantní podlahy v nádherných přírodních barvách tmavého dřeva (ořech, exotické dřeviny, atd.). Také tmavá podlaha v kombinaci se světlými stěnami místnost opticky rozšíří.


Laminát, který dlouho vydrží

Kvalitní laminát vydrží dlouhá léta. Laminátové desky Quick-Step Largo jsou mimořádně pevné. Díky jejich ultra ochranné svrchní vrstvě Scratch Guard a lepeným voděodolným podkladům si nebudete muset dělat starosti se škrábanci či vlhkostí. Dokonce i do kuchyně si budete moci dovolit dát moderní dřevěnou podlahu, jakou si zaslouží.

Jste připraveni odhalit skrytý prostor ve svém domově? Pokud ano, použijte Rádce pro výběr podlahy a uvidíte, jak bude podlaha Largo vypadat ve vašem vlastním interiéru.

Top