Dřevěné podlahy Quick-Step: podlahy podle vašeho životního stylu a interiéru

Ve světě interiérového designu se podlaze někdy přezdívá „pátá zeď“, protože může mít významný vliv na vzhled vašeho interiéru. Pokud dáváte přednost přírodnímu, dřevěnému vzhledu, pak se logicky nabízí dřevěná podlaha. Co dalšího byste však měli vzít v úvahu, pokud chcete dřevěnou podlahu, která má odpovídat vašemu životnímu stylu a designu?Buďte nároční

Přirozeně si přejete podlahu, která je víc než jen elegantní. Musí také něco vydržet. Například v předsíni a kuchyni je podlaha vystavena častému přecházení. Pokud máte děti, podlaha v ložnici by měla být co nejtišší. Obývací pokoj by měl sloužit k obývání, aniž byste každých pět let museli řešit údržbu podlahových desek.

Univerzální v každém směru

Všechny kompozitní dřevěné podlahy Quick-Step jsou stejně trvanlivé, tiché, stabilní a odolné vůči deformacím. V široké škále různých typů dřeva, povrchových úprav a barev si každý najde něco, co se mu líbí – od jemné romantiky až po teplý a výrazně osobitý styl, jaký vidíme například v kolekci Variano.


Úžasné designy pro větší prostory

Pokud chcete vytvořit pocit prostoru, vyberte si dlouhá prkna s výraznou drážkou na nejdelší straně. Kolekce Palazzo a Castello zase dodávají interiéru hloubku. V kolekci Imperio najdete desky se spoji na čtyřech stranách, které umocňují prostorový efekt. Jasné, vzorované podlahy z kolekce Villa místnosti oživují a pomáhají opticky zvětšit menší prostory.

Snadná pokládka

Podlahy Quick-Step se vyznačují nejen snadnou údržbou, ale díky click systému Uniclic Multifit je také jejich pokládka úplnou hračkou. Na rozdíl od jiných dřevěných podlah nebude vaše podlaha z tvrdého dřeva Quick-Step vyžadovat po položení žádné další úpravy. Přečtěte si také všechny ostatní důvody, proč budete milovat svou podlahu z tvrdého dřeva.

Chcete to zkusit?

• Objevte všechny naše podlahy z tvrdého dřeva jediným pohledem.

• Nechte se inspirovat naším výběrem designů interiéru: vyberte si typ pokoje nebo styl designu.

Související Články
10.12.2012
09.10.2013
04.10.2013
07.12.2012
15.11.2012
15.10.2012
Top