Dřevěné podlahy Quick-Step: podlahy z tvrdého dřeva s autentickou úpravou

Jaká kritéria zvažujete jako první, když vybíráte dřevěnou podlahu pro svůj domov? Kromě kvality a barvy dřeva nebo velikosti prken má největší vliv na vzhled a atmosféru místnosti povrchová úprava. Ta nakonec rozhodne o tom, zda podlaha dodá vašemu interiéru teplo a osobitost, světlo a eleganci, čistou romantiku nebo svěží vzhled.

Originalita spočívá v detailech a to platí i pro prkna vaší dřevěné podlahy. Opotřebované hrany, praskliny a suky, struktura připomínající řez pilou a proměnlivost barev podlahu oživují a dodávají každému interiéru nový rozměr. Parketová podlaha Quick-Step vyniká nad ostatními kompozitními dřevěnými podlahami dokonalou rovnováhou mezi dojmem skutečného dřeva a řemeslným zpracováním, které vynikne v široké nabídce povrchových úprav vysoké kvality.


Kartáčovaný povrch

Quick-Step Parquet brushed structure

Quick-Step věnuje maximální úsilí dokonalé povrchové úpravě. Kartáčovaný povrch dodává každé dřevěné podlaze krásnou, přirozeně zrnitou strukturu, která lahodí oku. V kombinaci s bílou povrchovou barvou a světlým interiérem vytvářejí tato kartáčovaná prkna jemné, romantické a přívětivé prostředí.

Řezy pilou

Quick-Step Parquet sawcut structure

Nahodilé stopy po pile na povrchu evokují řemeslnou dovednost a zdůrazňují přirozený charakter dřevěných prken. Například šedá prkna Quick-Step Imperio, u kterých můžete vnímat strukturu řezu dotekem, dodají místnosti noblesu i vzpomínku na staré časy.

Efekt stárnutí: Opracované hrany

Quick-Step Parquet crafted structure

Naše podlahy s úpravou mají autentický vzhled staré podlahy, která půvabně zestárla. Jistě budete souhlasit, že drobné vrypy a letité hrany na dlouhé straně prken dodávají vaší dřevěné podlaze duši i osobitý charakter.

Efekt stárnutí: opotřebovaný vzhled

Quick-Step Parquet timeworn structure

Autentický vzhled a nepravidelné letité hrany evokují dávné časy a vzpomínku na mistra truhláře, který pečlivě zpracoval každé jednotlivé prkno.

Najděte si svou oblíbenou povrchovou úpravu

Podívejte se na všechny naše dřevěné podlahy a zkuste si představit, jak by různé povrchové úpravy dřeva vypadaly ve vašem vlastním interiéru. Pomůže vám v tom náš on-line poradce pro výběr podlahy.
Související Články
10.12.2012
Top