Hledáte kvalitu? Tři věci, které u dřevěných podlah určitě musíte zkontrolovat!

Položení úplně nové podlahy je velkou investicí. Proto se potřebujte hned napoprvé dobře rozhodnout. Zde najdete tři hlavní kontroly kvality dřevěné podlahy.


1 – Jaký typ povrchové vrstvy byl použit?

Je to právě ta třešnička na dortu, kterou oko zachytí nejdříve. To platí i pro vysoce kvalitní podlahu. Nejprve se podívejte na typ povrchové vrstvy, kterou byste si přáli pro svou podlahu. Je tato vrstva optimální z hlediska odolnosti, aby vám podlaha mohla sloužit mnoho let?

Dřevěné podlahy Quick-Step jsou ošetřeny nejméně sedmi vrstvami UV laku na bázi vody. Tato konečná úprava chrání proti opotřebení, škrábancům i skvrnám. Olejované dřevěné podlahy Quick-Step mohou oproti tomu obsahovat dvě vrstvy kvalitního modifikovaného oleje, který vytváří autentický vzhled a hlavně prodlužuje jejich životnost.

2 – Zaručuje tato podlaha optimální stabilitu?

Stabilita podlahy závisí do značné míry na kvalitě suroviny, která se používá k její výrobě. Pokuste se zjistit, zda je při procesu zpracování dřeva zajištěn za všech okolností optimální obsah vody nebo vlhkosti. Pokud ano, máte stabilní podlahu, která vám bude dlouho sloužit.


3 – Co vám napoví detaily o kvalitě podlahy?

Autentický charakter, jemné kresby, krásné struktury … O kvalitě dřevěné podlahy se dozvíte mnohé, podíváte-li se, jak pečlivě a promyšleně zpracoval výrobce konečné detaily. Jděte cestou „jednoduchého vkusu“ a spokojte se jen s tím nejlepším.

Krásné podlahy by měly být vyrobeny tak, aby dlouho sloužily. Proto se s celoživotní zárukou prodávají nejen Parkety, čili dřevěné podlahy Quick-Step, ale také odpovídající Sokly a Profily. Najděte si svou ideální podlahu pomocí Rádce pro výběr podlahy Quick-Step.

Top