Olejované nebo lakované dřevěné podlahy?

Dřevěná podlaha vám ukáže rozdíl mezi domem a domovem. Ale jak ji udržet v domově krásnou? Olej nebo lak? Ať už si zvolíte kterýkoliv způsob, Quick-Step vás provede jednotlivými možnostmi.

Přírodní olej

Olej dřevěnou podlahu nasytí. Pronikne do pórů podlahy a ochrání ji zevnitř. Dřevo pak získá přírodní vzhled. Dřevo podlahy Quick-Step je ošetřeno dvěma vrstvami modifikovaného oleje, díky němuž krásně stárne a zachovává si přitom extra matný a autentický vzhled.

Olej je přírodní produkt, pokud si tedy vyberete olej, učiníte ekologičtější volbu. Kromě toho vám olej umožní snadnou opravu škrábanců nebo nerovností. Údržba olejované podlahy je také jednodušší. Je zde jen jedna nevýhoda – špína a skvrny mohou proniknout do dřeva. Řešení? Dopřejte své

Lak: první linie obrany

Vrstva laku na povrchu dřevěné podlahy uzavře póry dřeva. Pokud si vyberete matný lak, vaše podlaha získá jemný nádech, stejně jako olejované dřevo.

Lakovaná dřevěná podlaha Quick-Step je ošetřena nejméně sedmi vrstvami laku na bázi vody ošetřeného ultrafialovým zářením. Díky této maximální ochraně proti opotřebení, škrábancům a skvrnám je údržba této podlahy úplnou hračkou. Přesto jste zahlédli škrábanec? Požádejte o pomoc profesionála.

Top