Společnost Million Dollar Makeovers použila kolekci Variano Quick-Step na módní dominantní stěnu

Dominantní stěny jsou módní nejen v Austrálii, ale i daleko za jejími hranicemi. Sasha de Bretton, výkonná ředitelka Million Dollar Makeovers, si pro jeden ze svých nejnovějších projektů vybrala kolekci Variano od Quick-Step a použila ji nejen jako podlahu z tvrdého dřeva, ale také jako součást stylové dominantní stěny.

Quick-Step Variano Parquet as a trendy feature wall


Variano

Kolekce Variano od Quick-Step zahrnuje nové, inovační podlahy z tvrdého dřeva. Spojením malých kousků tvrdého dřeva vysoké kvality společnost Quick-Step vytvořila starobylý design se vzhledem staré dřevěné renovované podlahy. Zářezy po pile a letité okraje dodávají podlahám – v tomto případě třeba i stěnám - jedinečný charakter. Chcete vidět tuto podlahu ve svém vlastním interiéru? Použijte náš FloorFinder a najděte svou podlahu snů!

Million Dollar Makeovers

Million Dollar Makeovers je australská společnost, která zajišťuje kompletní renovace bytů a domů v cenách od 100 000 do 2 milionů dolarů. Nabízí celkové služby v oblasti interiérového designu včetně návrhů, plánů i řízení projektu, dále zajišťuje vybavení nábytkem, naaranžování a výzdobu. Společnost řídí Sasha de Bretton, jedna z nejlepších interiérových designérek v Austrálii a známá televizní osobnost. Více informací najdete na www.milliondollarmakeovers.com.au.
Top