Proč je zacvakávací podlaha z tvrdého dřeva vynikající volbouInstalace podlahy nemusí být zdlouhavá ani nudná. Ať už se rozhodnete najmout odborníka, nebo si ji položíte sami, díky patentovanému systému Uniclic Multifit společnosti Quick-Step stačí prkna zacvaknout a svou podlahu z tvrdého dřeva si můžete začít užívat.

Rychlé a snadné

S technologií Uniclic Multifit od Quick-Step můžete snadno instalovat dlouhá dřevěná prkna, a to až o 30 % rychleji. Navíc si nemusíte dělat starosti s voskováním nebo olejováním, protože vaše podlaha z tvrdého dřeva již má ochrannou vrstvu. Jednoduše zacvakněte prkna do sebe a užívejte si novou podlahu.

Ať je hladká

Nerovné podlahy jsou nejen nepohodlné, ale také se rychle opotřebují a na okrajích se odřou. Se systémem Uniclick Multifit nikdy neuvidíte rozdíl v úrovni prken – podlahové panely se nemohou posunovat, protože pera dokonale zapadají do drážek. Pokud se rozhodnete přestěhovat a vzít si svou podlahu s sebou, i poté si uchová svůj povodní rovný povrch.


Metody, které fungují

V každém případě instalujte svou podlahu z tvrdého dřeva pouhým zacvaknutím. Vyberte si metodu, která vám nejlépe vyhovuje – spouštění, pokládání pod úhlem nebo horizontální zasunutí. Všechny metody instalace společnosti Quick-Step můžete shlédnout na tomto užitečném videu o způsobech použití systému UniclicMultifit u vaší podlahy z tvrdého dřeva.

Top