Proč jsou dřevěná podlahová prkna dokonalou alternativou dřevěných dlaždic

Nemůžete se rozhodnout, zda dát při výběru podlahy přednost dřevěným dlaždicím nebo prknům? Zde uvádíme pět důvodů, proč jsou prkna elegantní alternativou.

Quick-Step Perspective Wide Laminate plank flooring

1 – Teplé a jemné

Opravdu si myslíte, že jen dřevěné dlaždice mohou vytvořit teplou a útulnou atmosféru? Není tomu tak. Dokonalé moderní technologie umí dodat příjemný vzhled a autentickou strukturu jakémukoliv typu podlahového prkna – tvrdému dřevu, vinylu nebo laminátu.

2 – Dostupné v mnoha rozměrech

Vzhledem k tomu, že dřevěná prkna se vyrábějí ve všech velikostech, jaké si jen můžete představit, nebudete se muset při navrhování svého domova přizpůsobovat striktním požadavkům na rozměry. Krátké, dlouhé, největší – bez problému najdete tu nejvhodnější velikost prken v požadovaném stylu.

3 – Snadná instalace

Díky systému Uniclic Multifit od Quick-Step je instalace dřevěných podlahových prken hračkou i v nejmenších rozích místnosti. Jinými slovy – není potřeba prašné pískování, nepříjemné lakování, lepkavé olejování, ani natírání.


4 – Jednoduchá údržba

Nejste si jisti, zda můžete používat podlahová prkna v koupelnách či kuchyních? Jen klid… Existuje mnoho typů prken, která dokáží odolávat vodě, například voděodolný vinyl. Máte domácí mazlíčky? To také není žádný problém. O podlahových prknech Quick-Step z tvrdého dřeva, vinylu, a laminátu je všeobecně známo, že díky ochranným povrchovým úpravám jsou mimořádně odolné proti poškrábání.

5 – Nesčetné množství stylů

Podlahová prkna se vyrábějí v nejrůznějších barvách, stylech a povrchových úpravách – lesklá nebo matná, ve vzhledu tradičním, moderním i prkna s patinou, která vypadají jako použitá. Jistě si vyberete podlahu podle svých představ. Podívejte se na poradce pro výběr podlahy Quick-Step a vyberte si podlahu, která se nejlépe hodí do vašeho interiéru.

Top