Čtyři výhody prefabrikované podlahy z tvrdého dřeva


Uvažujete o prefabrikované podlaze z tvrdého dřeva? Dobrý nápad! Prefabrikovaná podlaha má mnoho výhod. Tyto čtyři výhody vám možná usnadní správné rozhodnutí.


1. Prefabrikovaná podlaha je vysoce odolná proti opotřebení

Prefabrikované podlahy z tvrdého dřeva Quick-Step jsou zcela odolné proti opotřebení díky sedmi ochranným vrstvám laku tvrzeného ultrafialovými paprsky nebo dvěma vrstvami modifikovaného oleje. Kvalita je pro Quick-Step prostě hlavní prioritou. Asi vás proto ani nepřekvapí, že získáte celoživotní záruku.

2. Získáte vzhled masivní dřevěné podlahy

Povrchové úpravy aplikované v továrně bývají také vysoce transparentní, a proto můžete opravdu vidět přirozenou strukturu dřeva. Tyto podlahy mají vzhled i atmosféru masivní dřevěné podlahy, a přitom nabízejí pohodlné řešení prefabrikované podlahy. Na co čekáte?


Všechny dřevěné podlahy >Advantages of prefinished hardwood flooring3. Instalace prefabrikované podlahy je jednodušší

Výběr prefabrikované podlahy znamená, že si ušetříte práci s pískováním, natíráním a povrchovou úpravou po instalaci podlahy. Ve vzduchu nebudete mít žádný prach ze dřeva ani zápach, žádnou náhodnou špínu či vlas přilepený ve vrstvě povrchové úpravy. Svou prefabrikovanou podlahu můžete navíc začít používat okamžitě. Nemusíte být žádný zkušený domácí kutil, abyste mohli tuto podlahu sami nainstalovat.

 

3.Prefabrikovaná podlaha se lépe udržuje

Ochranná úprava prefabrikované podlahy, která se aplikuje již v továrně, zvyšuje její životnost. Zatavený povrch velmi usnadňuje údržbu a zvyšuje odolnost vaší podlahy vůči skvrnám, vlhkosti a vyblednutí barev.

4. Získáte vzhled masivní dřevěné podlahy

Povrchové úpravy aplikované v továrně bývají také vysoce transparentní, a proto můžete opravdu vidět přirozenou strukturu dřeva. Tyto podlahy mají vzhled i atmosféru masivní dřevěné podlahy, a přitom nabízejí pohodlné řešení prefabrikované podlahy. Na co čekáte? Najděte si svou dokonalou podlahu pomocí Rádce pro výběr podlahy.

Související Články

17.11.2016

Udržitelná podlaha dokonale odpovídá našemu stylu.