Vytvořte si svůj královský palác s podlahou z extra velkých prken

Chcete si vytvořit majestátní interiér a přitom zachovat jeho útulnou atmosféru? Pak pro vás bude ideální podlaha z extra velkých prken s imperiálním vzhledem a atmosférou.Teplo dřevěné podlahy

Výběr správného typu podlahy je velmi důležitý, pokud chcete zachovat půvab a atmosféru svého domu. Prkna z tvrdého dřeva jsou ideální pro vytvoření teplého a útulného obytného prostoru. Podlaha z tvrdého dřeva reprezentuje kvalitu a odolnost také v mnoha jiných směrech.

Královská vznešenost

Vzhledem k výjimečné velikosti poskytují široká prkna z tvrdého dřeva z hlediska designu mnoho výhod. Dodávají každé místnosti hloubku a exkluzivitu. Není dost velká či široká? Změňte směr položení dřevěných desek a uvidíte, jaký to bude mít efekt.

Bojíte se, že nepoložíte sami správně tyto extra velké desky? Omyl. Jejich velikost ve skutečnosti proces instalace velmi zjednodušuje.


Autentický vzhled i do budoucna

Z dřevěných desek Imperio vyzařuje opravdová řemeslná kvalita. Každý detail jejich designu přispívá k autentickému vzhledu a dojmu. Jejich nenápadné spáry na všech čtyřech stranách prken jim dodávají eleganci. Svrchní vrstva těchto prken navíc obsahuje ultra ochranný nátěr odolný vůči opotřebování a matový lak nebo přírodní olejová povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost. Velikost prken Imperio dodá vašemu domovu dokonalost. Prkna se navíc prodávají v nejrůznějších sytých barvách, a vy tak získáte nejrůznější designové možnosti.

Láká vás jedinečnost podlahy z extra velkých prken? V našem Rádci pro výběr podlahy uvidíte, jak může podlaha Imperio vylepšit váš interiér.