Chytrý zacvakávací vinyl pro dokonalou instalaci


Položení dokonale hladké vinylové podlahy vyžaduje určitou praxi, správné nástroje a především kvalitní vinylová prkna nebo dlaždice. S patentovaným systémem Uniclic společnosti Quick-Step to úspěšně zvládnete. Díky stabilnímu zacvakávacímu systému pero-drážka položíte svou vinylovou podlahu Livyn během chvilky.

Přípravy

Při pokládání vinylové podlahy musíte mít na paměti několik důležitých kroků. Především je důležité nechat vinylová prkna minimálně 48 hodin aklimatizovat v místnosti, v níž se budou pokládat. Dále musíte zajistit, aby se podlaha pokládala na dokonale hladký povrch. V případě potřeby by se měl povrch vyhladit, aby nebyly viditelné žádné praskliny a spoje. A konečně – aplikace podkladové vrstvy Livyn od Quick-Step zajistí mimořádně stabilní podklad, který je naprosto nezbytný pro zacvakávací vinylové podlahy.

Uniclic

Vinylové podlahy se mohou buď lepit na podkladovou vrstvu, nebo se mohou instalovat jako plovoucí podlahy. Quick-Step spojil svou produktovou řadu Livyn Essential V4 s jedinečným instalačním systémem Uniclic. Díky této oceněné inovaci můžete instalovat svou vinylovou podlahu bez lepidla, v plovoucí variantě.


Zacvakávací vinyl

Chcete se dozvědět více informací o výhodách zacvakávací vinylové podlahy? Obsažné instruktážní video Jak položit plovoucí podlahu Livyn od Quick-Step vám podrobně ukáže, proč systém Uniclic zaručuje rychlou a bezstarostnou instalaci. Díky systému Uniclic si budete užívat svou vysněnou podlahu během chvilky. Stručně řečeno – zacvakněte a je to!

 

Top