Instalace vinylové podlahy Quick-Step na vašem schodišti

Otázka pokrytí schodů na vašem schodišti je snadno řešitelná. Podívejte se, jaký trik nabízejí vinylové podlahy Livyn Quick-Step!


Vždy ladí

Chcete dát svému schodišti úplně nový kabát? Takový, který se bude dokonale hodit k vaší podlaze? Vinylová prkna Quick-Step se mohou použít na jakýkoliv typ schodiště - klasické, soudobé, spirálové nebo rovné, poradí si s kombinací točitých i rovných linií. Budete potřebovat lepicí vinylová prkna. Abyste provedli pokládku s neviditelnými spoji, můžete si vybrat ze široké škály profilů vinylových podlah – praktické v každém směru!

Vyrobená tak, aby vydržela

Při instalaci vinylové podlahy Quick-Step je snadné uříznout délku a šířku schodišťových stupňů. Třebaže je vinyl tenký jako papír, je také mimořádně odolný a silný, a to díky několika ochranným vrstvám. Dokonale odolá rušnému provozu a časté chůzi lidí po schodech nahoru a dolů. Vinylové podlahy se navíc snadno udržují, což není zanedbatelné, když si představíte čištění záludného točitého schodiště!


Je to hračka

Kromě toho, že je vinylová podlaha finančně dostupná, obložení schodiště je velmi snadné! Pokud jste zvyklí na práce kolem domu, jistě to zvládnete za chvilku. Ale samozřejmě si můžete najmout profesionála k pokládce podlahy.
Top