Quick-Step Livyn ve vaší kuchyni

Díky pevné a trvanlivé povrchové vrstvě je Livyn dokonalou podlahovinou pro intenzivně využívané místnosti, jako jsou kuchyně. Na důkaz této kvality je každá podlaha Livyn standardně dodávána s 20letou zárukou.

Snadné čištění

Jednou z věcí, které budete na našich podlahách Livyn milovat nejvíce, je jejich velmi snadné čištění. Díky utěsněnému povrchu a ochranné polyuretanové vrstvě jsou podlahy Livyn také vysoce odolné proti poškrábání a opotřebení a nabízejí vynikající ochranu proti vodě a chemickým produktům používaným v domácnosti.

100% vodotěsné

Podlaha Livyn je vyrobena z vysoce kvalitního syntetického materiálu, takže je 100% vodotěsná. Znamená to, že podlaha může být instalována ve vlhkém prostředí a bez jakýchkoli obav ji můžete čistit vodou.

Ideální k dosažení jednoty

I když nemáte otevřenou kuchyni, doporučuje se rozšířit podlahu vašeho obývacího pokoje až do kuchyně. Vinylové podlahy Livyn dodají jemný a teplý charakter vašemu obývacímu pokoji a zároveň zajistí vodotěsné a hygienické řešení pro vaši kuchyni. A co víc, opakováním materiálů získá váš domov pocit jednoty a prostornosti.


Top