Podlaha Livyn od Quick-Step jako hvězda „Ice Show“

Od 27. listopadu do konce prosince 2013 bude zářit vinylová podlaha Livyn od Quick-Step mezi hvězdami „Ice Show“, francouzské soutěže v krasobruslení slavných osobností. Studio 89, produkční studio státního televizního kanálu M6, si vybralo Quick-Step jako oficiálního partnera pro zhotovení podlahy.


Výrobce podlah partnerem hvězd

Když přenesete úspěšný pořad „Když hvězdy tančí“ na ledovou plochu, získáte představu o „Ice Show“. Jelikož si soutěžící slavné osobnosti zaslouží pohodlí, společnost Quick-Step položila 240m² vinylové podlahy v jejich cvičební místnosti. Klasická dubová prkna z kolekce Livyn Essential Click V4 dodávají místnosti vzhled špičkové kvality.

Známá tvář

Vedle podlahy Livyn od Quick-Step si pravděpodobně všimnete další známé tváře mezi celebritami „Ice Show“. Bývalý cyklistický závodník Quick-Step a mnohonásobný držitel puntíkovaného trikotu Tour de France Richard Virenque se rozhodl, že vymění své kolo za pár bruslí. Některé z jeho kousků na ledě můžete vidět na tomto videu sneak-peak video.


Nácvikem k dokonalosti

Ať už nacvičujete své taneční kreace, nebo zkoušíte s kapelou, dokonalost chce vždycky čas. Budete potřebovat podlahu, která unese intenzivní cvičení. Podlahy Livyn společnosti Quick-Step jsou teplé a jemné, snadno se udržují a jsou zcela odolné proti poškrábání, proto představují ideální volbu pro pohodlnou cvičební místnost.

Chcete-li vidět vinylovou podlahu Livyn společnosti Quick-Step v akci, každou středu sledujte „Ice Show“ na M6. Držíme palce Richardovi Virenqueovi!

Top