Dřevěná podlaha Imperio Quick-Step získala cenu v soutěži House Beautiful 2013

Časopis interiérových dekorací a designu House Beautiful UK uspořádal dne 24. října již desátý ročník každoroční soutěže. Společnost Quick-Step se již poosmé za sebou ocitla mezi držiteli cen a tentokrát získala stříbrné ocenění v kategorii Nejlepší podlaha za svou kompozitní dřevěnou podlahu Imperio.


Quick-Step wins 2013 House Beautiful Award

Nezapomenutelná noc

Letošní ročník soutěže House Beautiful se konal v prostředí Muzea vědy v Londýně za účasti 500 hostů. V pořadí již 10. ročník této soutěže zaznamenal rekordní počet přihlášených ve 22 kategoriích.

Tvrdá konkurence

Kolekce Imperio od Quick-Step byla postavena proti několika jiným předním značkám a nominována v kategorii Nejlepší podlaha. Podlaha z tvrdého dřeva nakonec získala zasloužené stříbrné ocenění. Známé osobnosti v porotě, například Jeff Banks, Sophie Conranová a Oliver Heath, ocenili u této kolekce krásu dubu se zvětralým vzhledem a také extra dlouhá a extra široká prkna.


Vážíme si uznání

Philiep Caryn, ředitel oddělení pro mezinárodní komunikaci a sponzorství společnosti Quick-Step, vyjádřil obrovskou radost ze získání ceny: „Quick-Step se pyšní inovacemi a tím, že uvádí na trh nejlepší novinky. Je fantastické získat jednu z nejprestižnějších britských cen na domácím a vnitřním trhu, která opětovně oceňuje naše úsilí.”
Top