Interiors Monthly udělil společnosti Quick-Step ocenění „Nejlepší výrobce laminátu roku 2014“

Bohatá nabídka laminátových podlah a neúnavná snaha o inovace byly důvodem, proč nedávno čtenáři časopisu Interiors Monthly vybrali Quick-Step jako „Nejlepšího výrobce laminátových podlah roku 2014“.


Uznání odborné veřejnosti

Přední časopis tvorby interiérů ve Velké Británii Interiors Monthly uděluje každoročně v srpnu cenu nejlepším firmám v oboru. Čtenáři časopisu, včetně 7 500 maloobchodníků s nábytkem a podlahami, kteří časopis odebírají, dávají svůj hlas nejlepším dodavatelům v různých kategoriích – od nábytku až po textil a podlahy. Již popáté během posledních deseti let může Quick-Step s hrdostí oznámit, že je mezi oceněnými.

Dnes módní, zítra klasický

Portfolio laminátových podlah Quick-Step se vyznačuje dlouhou životností a snadným používáním v kombinaci s širokou nabídkou kompletních podlahových řešení. Quick-Step drží krok s módními trendy a inovacemi trhu, a proto se stal přední firmou v oboru laminátových podlah ve Velké Británii i jinde. A právě tuto schopnost reagovat na požadavky soudobého interiérového designu ocenili i čtenáři Interiors Monthly.


Nejlepší výrobce laminátových podlah

„Jsme velmi hrdí na to, že jsme získali ocenění ‚Nejlepší výrobce laminátových podlah za rok 2014’ “, říká Philiep Caryn, manažer pro mezinárodní komunikaci a sponzoring. „ A pokud jde o chystanou kolekci laminátových podlah Impressive Ultra, které jsou voděodolné a velmi originální, klademe si za cíl nastavit vysokou laťku v oblasti laminátových podlahách i v příštích letech.“
Top