1000 čtverečních metrů laminátové podlahy Lagune v exkluzivním francouzském hotelu.

Příjemné místo v jihozápadní Francii? Podívejte se na Le Grand Hôtel de la Plage (Biscarrosse) – klidný a prosluněný hotel s 1 000 m² laminátové podlahy Lagune.


Quick-Step Lagune laminate in the Grand Hotel de la Plage

Relaxujte v jihozápadní Francii

Departement Landes v jihozápadní Francii je oblíbenou prázdninovou destinací. Jeho historické vesničky, klidná příroda i slunečné pláže jsou rájem pro všechny, kdo hledají odpočinek od každodenních starostí.

V městečku Biscarrosse, které má asi 13 000 obyvatel, můžete bydlet v hotelu Le Grand Hôtel de la Plage. Nejen příjemná atmosféra a výhodná poloha u moře, ale i interiéry tohoto hotelu lákají návštěvníky k ubytování právě v tomto místě.

Laminát Lagune

Interiérová výzdoba byla svěřena firmě BupaArchitecte, která vsadila na jedinečný styl a vzhled. Jejich cílem bylo, aby pokoje i apartmá Le Grand Hôtel de la Plage dobře ladily s okolním oceánem. Laminátová podlaha Lagune od Quick-Step tudíž sehrála v této koncepci důležitou roli.
Quick-Step Lagune laminate in the Grand Hotel de la Plage

Vzhled lodní paluby

Kolekce Laguna propůjčuje útulným hotelovým pokojům typický půvab lodní paluby. Pláž je hned naproti hotelu a dřevěný vzhled podlahy tak dokonale ladí s interiéry. Díky voděodolnému a protiskluzovému povrchu se nemusíte bát, že byste po osvěžujícím koupání v oceánu uklouzli či nadělali skvrny na podlaze.
Top