Quick-Step uvádí na trh novou kolekci voděodolných laminátových podlah Impressive Ultra

Quick-Step přichází se zbrusu novou kolekcí laminátových podlah Impressive Ultra, která představuje novou úroveň designu, inovace a kvality.


Jedinečná voděodolná úprava povrchu

Voděodolné laminátové podlahy bez dodatečné vrstvy? Quick-Step je první, komu se to podařilo. Laminátová podlaha Impressive Ultra využívá nejmodernějších technologií a nabízí ochrannou vrstvu HydroSeal, která je 100% voděodolná a zabraňuje pronikání vody skrz podlahové spoje.

Technologie a autentičnost

Kromě voděodolné povrchové úpravy mají podlahy Impressive Ultra ještě jeden inovativní prvek. Podlahové spoje se během výroby lisují do povrchové vrstvy. Tato vrstva nejenže zabrání pronikání vody, ale má také jedinečný a autentický vzhled. Barevné odlišnosti se ve spojích krásně prolínají a kresba dřevěných prken nenápadně splývá s povrchem podlahy.

Podlaha je navíc díky špičkové technologii zároveň antistatická. Výsledek? Špína a prach neulpívají na povrchu, a čištění této podlahy je tudíž ještě jednodušší.


16 nádherných designů

Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra drží krok s nejnovějšími trendy v oblasti interiérů. V této kolekci najdete klasiku i podlahy s obnošeným vzhledem. Celkem se jedná o 16 různých designů, v nichž se proměňuje borovicové i dubové dřevo ve stylově dokonalou podlahu.


> Podívejte se na všechny voděodolné laminátové podlahy Impressive Ultra


NOVÁ laminátová podlahovina Quick-Step Impressive Ultra
Top