Tajné nahlédnutí do domu Marka Cavendishe, v němž dominuje dřevěná podlaha Quick-Step!

Pojďte dál a rozhlédněte se kolem sebe. Mark Cavendish, jeden z nejslavnějších cyklistů na světě, vás zve do svého venkovského sídla v italském Toskánsku. Podívejte se, proč si při zařizování nádherně světlého a prostorného domu vybral dřevěnou podlahu Quick-Step.


V centru pozornosti

Co upoutá návštěvníkovu pozornost jako první? Nepochybně dřevěná podlaha Variano. Podlahy v této kolekci přirozeně ladí se soudobým interiérem domu, v němž najdete mnoho skleněných prvků a bílých ploch. Podlahy Variano mají patinu připomínající použité podlahy, jejich jemné okraje, praskliny a barvy dokonale odrážejí osobitý vkus slavného sportovce.

Mark: „Prohlížel jsem si velké množství vzorků podlah. Ale pak jsem se rozhodl – rychle jsem se zamiloval do bílého olejovaného dubu z kolekce Variano! Líbí se mi jako dominantní prvek domu, v němž si chci užívat rodinného života a být někým jiným než pořád jen cyklistou Cavendishem.“

 

Dlouhotrvající autentický vzhled

Markova nádherná podlaha nechává dobře vyznít nejen autentický vzhled dřeva, ale i olej vysoké kvality, který Quick-Step používá. Díky němu podlaha půvabně stárne a časem získává svou vlastní, neuchopitelnou tvář. Pečlivě vybrané dubové dřevo zajišťuje optimální stabilitu a životnost, zatímco jeho bílé tóny nenápadně splývají se soudobou architekturou domu.

Sport a styl

Kromě obytných prostor si Mark vybral dřevěnou podlahu Quick-Step také do své posilovny. Zde nechal položit dub noblesní přírodní matný, který se vyznačuje krásnou organickou kresbou dubového dřeva. Dlouhá elegantní prkna dodávají místnosti prostor. Přirozené barvy podlahy nádherně kontrastují se zářícími kovy a plasty posilovacího náčiní.

Jste připraveni najít si podlahu snů stejně jako Mark Cavendish? Vyzkoušejte Rádce pro výběr podlahy Quick-Step.