Nové dřevěné podlahy Quick-Step, které mají styl

Od svého uvedení na trh v roce 2009 jsou dřevěné podlahy Quick-Step čím dál oblíbenější. Co je důvodem takového úspěchu? Špičková kvalita, snadná instalace a moderní design. Nejnovější podlahy v kolekcích Palazzo, Variano a Compact společnosti Quick-Step využívají osvědčeného receptu na úspěch a nabízejí to nejlepší z nejnovějších interiérových trendů.Palazzo: (ne)dokonalá dřevěná podlaha

Majestátní vzhled, pocit něčeho důvěrně známého… je mnoho důvodů, proč je dub stále tolik oblíbený. Quick-Step uvádí na trh šest nových dubových podlah Palazzo, které odrážejí dva aktuální trendy. První vyzdvihuje přirozenou nedokonalost dřeva podtrhující jeho krásu a druhý se soustředí na péči o detaily, které nechávají vyznít jeho rafinovaný, elegantní a přitom autentický vzhled.

Variano: přirozeně teplé

Variano je věrné přírodě a přichází s mnoha variacemi v rozměru, barvě, struktuře a textuře. Zatímco jedno prkno je dokonale rovné, jiné s pýchou přiznává popraskané suky a řezy pilou. Nové podlahy Variano dub champagne brut a dub natřený bílý olejovaný od Quick-Step jsou zakončené dodatečnou vrstvou matného laku, který podtrhuje jejich přirozený vzhled a náladu. První z nich působí jako hrubý nadčasový dub, zatímco ta druhá má romantický vzhled opotřebovaného a opakovaně natíraného dřeva.

Compact: přirozeně stylové

Kolekce Compact od Quick-Step je synonymem kvality. Dříve byla k dispozici pouze v bílé barvě a v barvách přírodního dubu, nyní se tyto podlahy prodávají ve čtyřech nových odstínech, jsou zakončeny broušeným povrchem a dodatečnou vrstvou matného laku. A výsledek? Exkluzivní, přirozený, teplý a zároveň svěží vzhled.

Chcete najít podlahu svých snů? Vyzkoušejte rádce pro výběr podla od Quick-Step.

Top