Vinylové podlahy Quick-Step: oddanost kvalitě

Prověřená kvalita našich vinylových podlah je výsledkem desetiletí výzkumu a získávání zkušeností v oblasti podlah. Spojujeme vodoodpudivou technologii s našimi revolučními povrchovými řešeními Stain Guard a Scratch Guard, abychom mohli nabídnout jedinečnou úroveň ochrany. Tím zajišťujeme, že se vaše vinylová podlaha dokáže vypořádat s nástrahami každodenního života – den za dnem a po mnoho let.

Jak zaručujeme dlouhodobou životnost

Kvalitní vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Naprostá vodotěsnost

Naše vodoodpudivá technologie ve spojení s pokročilým vodotěsným zámkovým systémem zaručují naprosto voděodolnou podlahu. Díky tomu se podlahy Alpha Vinyl nejen snadno čistí, ale jsou také nejlepší volbou pro kuchyně, koupelny a další místa vystavená vlhkosti.

Kvalitní vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Mimořádná odolnost proti poškrábání

Pevná vinylová prkna Quick-Step jsou také opatřena technologií Scratch Guard: tato inovativní technologie chrání vaši novou podlahu před škrábanci lépe, než je tomu u jakéhokoli podobného vinylového výrobku, který je dnes k dostání na trhu.

Kvalitní vinylové podlahy od společnosti Quick-Step

Neuvěřitelná odolnost proti skvrnám

Naše revoluční technologie Stain Guard uchovává vinylovou podlahu dokonale čistou a vaši mysl bez starostí. Jako nejlepší technologie svého druhu, která zajišťuje odolnost proti skvrnám, nedává nečistotám ani šmouhám žádnou šanci.

NOVINKA
Alpha Vinyl: pevné podlahy s vynikajícími vlastnostmi

Alpha Vinyl je nejpevnější podlaha, po které kdy budete chodit. Ve většině případů není nutná příprava podkladu, ve většině případů je dokonalá pro renovace. Díky chytré technologii odpuzující vodu je podlaha Alpha Vinyl ideální podlahou do každé místnosti.

Objevte podlahu Alpha Vinyl

Solidní vinylové podlahy od společnosti Quick-Step