Bílé podlahy Quick-Step

Bílé podlahy

Chcete, aby místnost vypadala prostornější? Bílá podlaha je klidná a svěží – dokonalý základ pro váš interiér. Díky tomu, že se bílá barva spojuje s čistotou, jde o ideální volbu pro koupelny a kuchyně. Tento neutrální základ ovšem dokáže dodat ráz každé místnosti. A protože bílá barva reprezentuje klid a mír, váš domov bude uklidňujícím útočištěm při návratu z venkovního světa.

Proč je bílá podlaha vynikající volbou

Čisté plátno

Použijte klasickou a ryzí bílou barvu jako základ pro jasné barvy nebo ji zkombinujte s teplem tmavého dřeva. Tak zabráníte dojmu sterility interiéru, který je celý bílý. Spojení bílé s tmavšími odstíny nebo jasnými barvami vytváří kontrast a změkčuje barvy použité s bílou podlahou.

Buďte odvážní, experimentujte s výrazným nábytkem a vytvořte si prostor přesně pro sebe. Bílé podlahy fungují také obzvláště dobře v interiérech inspirovaných skandinávským stylem. A nezapomeňte v interiéru využít různé textury!

Správná bílá podlaha

Skutečné dřevo je nepřekonatelná klasika, ale dnešní ekonomické alternativy, například laminát nebo vinyl, nabízejí rovnocenný přírodní vzhled, přičemž se snadno udržují. Bez ohledu na vaše konkrétní potřeby určitě najdete bílou podlahu, která vám bude vyhovovat.

Bílé laminátové podlahy

Bílá laminátová podlaha – proč?

Bílé vinylové podlahy

Bílá vinylová podlaha – proč?

Bílé dřevěné podlahy

Bílá dřevěná podlaha – proč?

Najděte si ideální bílou podlahu

Spustit nástroj RoomViewer >