Go to content Go to search

Podlaha ložnice

Vyberte si ideální podlahu do ložnice

V ložnici se můžete uvelebit, celou noc se oddávat spánku a ráno několikrát posouvat budík. Ložnice je místo, kde nejvíce záleží na pohodlí. Kromě pohodlné postele a měkkého polštáře si v ložnici zasloužíte mít také dokonalou podlahu.

Měkké a hřejivé podlahy do ložnice

Abyste se co nejlépe vyspali, poohlédněte se po podlaze do ložnice, která splní všechna kritéria z vašeho seznamu. Intimní vzhled a dojem dřeva, který promění vaši ložnici v oázu klidu – splněno! Příjemný pocit pod nohama, se kterým se budete rádi probouzet – splněno! A k tomu všemu ještě antialergická podlaha, aby všichni spali nerušeně a zdravě.Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v ložnici

Podlaha podle libovolného vkusu

Asi třetinu svého času doma strávíte v ložnici. Je tedy samozřejmé, že chcete podlahu odrážející váš styl. Prohlédněte si autentické dekory a barvy, srovnejte různé typy povrchových úprav a textur a vyberte si jakýkoli typ hrany, drážky i dalšího sladěného příslušenství. Mezi laminátovými či vinylovými podlahami Quick-Step jistě najdete právě takovou, která patří do vaší vysněné ložnice.

Hřejivý a příjemný pocit

Nechce se vám ráno z postele? Pak si do ložnice vyberte podlahu Quick-Step. Její hebký dotek přinese potěšení pro vaše chodidla okamžitě vás postaví na nohy. A se správnou podložkou lze podlahy Quick-Step snadno zkombinovat s podlahovým vytápěním. Co víc potřebujete k vydatnému celonočnímu spánku?

Snadná údržba

Utěsněné povrchy, antistatické spoje, vodotěsné vrstvy … Podlahy Quick-Step mají vše, co je potřeba, aby zabránily hromadění špíny a prachu a aby vám pomohly během chvilky ložnici uklidit. Díky tomu jsou také velice vhodné pro alergiky. Můžete se oddávat ničím nerušenému spánku v říši snů jako nikdy předtím.

Položená během chvilky

Díky patentované technologii Quick-Step UniclicUniclic Multifit můžete podlahu položit do ložnice jako profík jediným zacvaknutím. Snadnější už to být nemůže, dokonce i v těch nejužších zákoutích ložnice. Do postele skočíte už za okamžik...

Léta bez starostí

Laminátové i vinylové podlahy Quick-Step odolné vůči opotřebení jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Abyste měli jistotu, že budete spát v maximálním pohodlí po dlouhá léta, nabízí společnost Quick-Step na všechny své podlahy do ložnic 20letou až doživotní záruku.

Objevte všechny podlahy do loznice

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Ložnice je intimní místo, na kterém se chcete cítit nejvíce jako doma. A Důležitá je zde často tichá a uvolněná atmosféra. V ložnici je také důležitá možnost pohodlného chození naboso, a proto může koberec vypadat jak dokonalé řešení pro pokrytí podlahy. Koberec se ovšem obtížně udržuje čistý a vzhledem k množství času, které v těchto místnostech trávíme, může být problémový pro alergiky.

Nejlepší volba


Proč?

  • Dokonalá kombinace: skvělý pocit, krásný design
  • Spousta možností: široký výběr motivů, od dřeva a kamene po kůži a další
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Udělejte si práci sami: jednoduchá instalace

Get inspired

Quick-Step floors are extremely versatile, which means they can be used throughout the house. And thanks to the wide range of designs & styles - from classic to trendy - there is bound to be a Quick-Step floor for every room in the house.

Najděte si ideální podlahu do ložnice: