Go to content Go to search
Dítě skáče na postel v moderní ložnici s laminátovou podlahou Quick-Step.

INFORMACE O ZNAČCE QUICK-STEP

Tvůrci podlah od roku 1990

Vášeň pro nadčasovou krásu

Bezstarostný život začíná doma s vysoce kvalitními podlahami. Přesně to je motivací značky Quick-Step již od roku 1990. Dnes si můžete vybrat z široké řady laminátových a vinylových podlah s dlouhou životností, ke kterým jsou k dispozici sladěné soklové lišty a zakončovací profily. Naše poznávací znamení: krásné dekory, voděodolné podlahy a snadná instalace – to vše díky řadě revolučních inovací.
DNA značky Quick-Step?
Neustálá snaha o dokonalost...

Tradice krásy a udržitelnosti

Naše historie sahá až do roku 1960. V západní části Flander se spojilo několik rodin, které chtěly společně podnikat ve lněném průmyslu. Svůj projekt nazvaly UNILIN. Ze lnu se ovšem v sedmdesátých letech stal nedostatkový materiál, a proto se UNILIN přeorientoval na dřevo. Nejdříve šlo zejména o dekorativní využití, ale poté, co jeden holandský klient udělal z našich panelů podlahy, jsme sami v roce 1990 vstoupili na trh podlah. 

Plán byl jednoduchý: chtěli jsme levnější a snáze udržovatelnou alternativu pro tradiční dřevěnou podlahu, která by ovšem nabízela stejně krásný vzhled. To jsme zrealizovali s laminátem. Nová značka Quick-Step si rychle získala srdce všech generací. S jedinečnými dekory jsme lidem oživili ložnice, kuchyně, koupelny, obývací místnosti atd. Přitom jsme se vždy drželi naší vize udržitelnosti, když opakovaně využíváme recyklované materiály a produkujeme výrobky s dlouhou životností. 
 

Rozšíření nabídky o vinylové podlahy a příslušenství

S cílem nabídnout vysoce kvalitní podlahy, mezi kterými si vybere úplně každý, se tým za výrobky Quick-Step začal po přelomu století zabývat různými podlahovými materiály. A v důsledku toho značka Quick-Step představila vedle laminátových podlah novou produktovou řadu: vinylové podlahy. Tyto 100% syntetické podlahy se snadno udržují a spojují eleganci s optimálními vlastnostmi – zejména naše nejnovější generace Alpha Vinyl (2020).

A protože dokonalost spočívá v detailech, doplňujeme naši nabídku soklovými lištami odolnými proti poškrábání a víceúčelovými zakončovacími profily.

O krok napřed s technickými inovacemi 

Abychom splnili potřeby a přání našich zákazníků, nenabízíme jen širokou řadu laminátových a vinylových podlah, ale také dbáme na to, aby byly technicky vyspělé. Tato strategie nás posunula na špičku v odvětví a současně bude definovat naše kroky v budoucnosti. Snaha o dokonalost je snaha o neustálé vylepšování.

S inovativními instalačními systémy jako Uniclic, díky kterému si může vlastní podlahu položit úplně každý, jsme v roce 1997 zahájili v odvětví podlah revoluci.

Mezi další milníky patří tyto kolekce: 

  • Perspective – první laminátové podlahy s V-drážkou mezi prkny.
  • Impressive – laminátové podlahy s mimořádnou odolností proti vodě.
  • Capture – když laminátové podlahy nelze rozeznat od těch dřevěných.
 

Quick-Step je značka společnosti UNILIN


Zjistit více o společnosti UNILIN

Pracovní příležitosti ve společnosti UNILIN