Vyberte si ideální podlahu do kuchyně

Jak vybrat ideální podlahu do kuchyně

Kuchyně je tepajícím srdcem domova, kde to překypuje aktivitou. Je to místo, kde zapalujete sporák, abyste uvařili mistrovské jídlo, a kde vlídně vítáte nové ráno během dlouhé, luxusní snídaně. Jako ústřední místo vašeho nabitého života si kuchyně zaslouží podlahu, která hravě zvládne zátěž každodenního shonu.


Objevte všechny podlahy do kuchyne

Odolné podlahy do kuchyně

I těm největším kuchařským mistrům občas něco ukápne nebo vyšplíchne voda ze dřezu. V kuchyni navíc obzvlášť záleží na hygieně. Kuchyňská podlaha, která snese intenzivní čištění, je tedy nutností.

Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v kuchyni

Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra

Bezstarostná kvalita po dlouhá léta

Ať už si vyberete laminátovou nebo vinylovou podlahu, bude po celá nadcházející léta sloužit v kuchyni jako odolná „základna pro vaření“. A právě proto nabízíme na všechny naše laminátové podlahy 25letou* záruku a 20letou záruku na řadu luxusních vinylových podlah Livyn. Vyberte si z širokého sortimentu dokonalou podložku, která ještě umocní potěšení z vinylové nebo laminátové kuchyňské podlahy a zdůrazní její krásu.


Podlaha podle libovolného vkusu

Hledáte autentický, tradiční dekor s letokruhy? Nebo dáváte přednost exotickému vzhledu tropických dřevin? Možná máte v oblibě podlahy z přírodního kamene. Ať už je váš oblíbený styl jakýkoli, společnost Quick-Step nabízí laminátovou či vinylovou podlahu vašich snů a k ní dokonale sladěné podlahové lišty. Široké či úzké, zkosené či hranaté, prkna nebo dlaždice – je to jen na vás.


Kuchyně

Stejná podlaha v kuchyni a obývacím pokoji

Když máte kuchyni spojenou s prostorem obývacího pokoje, nebo i když máte dvě oddělené místnosti, je dobré použít v obou stejnou podlahu. Navodí to příjemný pocit soudržnosti a váš domov bude vypadat větší, zejména pokud si pečlivě zvolíte směr, ve kterém podlahová prkna položíte.


Neochvějná jako skála

Neochvějná kvalita

Kuchyňské podlahy neustále čelí mnoha zkouškám. Ostrý nůž padající ostřím dolů, rozlité pití z přenášené skleničky, podlaha v kuchyni by mohla vyprávět. Díky patentované ochranné technologii Scratch Guard ale laminátové a vinylové kuchyňské podlahy snadno vydrží všechny zkoušky.


Snadná údržba

Údržba je jednoduchá

Hledáte 100% vodotěsnou podlahu do kuchyně? Luxusní vinylová podlaha Livyn je vaším splněným snem. Ani laminát vás nezklame. Díky nátěrové technologii HydroSeal zůstanou laminátové podlahy Quick-Step Impressive a Impressive Ultra vždycky pěkně v suchu.

* Výjimka: Na luxusní vinylové podlahy Livyn a laminátové podlahy Creo je poskytována 20letá záruka.


Objevte všechny podlahy do kuchyne

Laminát, dřevo nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Vzhledem k tomu, že kuchyně bývají velmi vytížené a také pravidelně vystavované vlhkosti, jídlu a čisticím přípravkům, je nutné zvolit podlahu, která dokáže odolat těžkým podmínkám. Kuchyně jsou příkladem místností, které používají všichni v domácnosti několikrát denně a které slouží pro řadu činností. Kvůli jejich trvanlivosti vás mohou napadnout keramika a kámen, ty jsou ale chladné a tvrdé pro chůzi.

Nejlepší volba

Proč?

  • Skvělé pro velké vytížení: odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškrábání
  • Dlouhá životnost: záruka 20 nebo 25 let
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Pohodlné a příjemné: měkčí a teplejší než jiné trvanlivé alternativy

Objevte všechny podlahy do kuchyne

Najděte si ideální podlahu do kuchyně:

Spustit nástroj RoomViewer >
Světle šedá Balance Click Vinyl Kaňonový dub šedý s řezy pilou BACL40030
Kaňonový dub šedý s řezy pilou
Vinyl - Balance Click BACL40030
Béžová Impressive Ultra Laminát Klasický dub s patinou světlý IMU3559
Klasický dub s patinou světlý
Laminát - Impressive Ultra IMU3559
Přírodní Balance Glue Plus Vinyl Dub hedvábný teplý přírodní BAGP40130
Dub hedvábný teplý přírodní
Vinyl - Balance Glue Plus BAGP40130
Světle šedá Balance Click Plus Vinyl Dub kanonový svetlý s rezy pil BACP40128
Dub kanonový svetlý s rezy pil
Vinyl - Balance Click Plus BACP40128