Go to content Go to search

Kuchyňskou podlahu

Jak vybrat
ideální podlahu do kuchyně

Kuchyně je tepajícím srdcem domova, kde to překypuje aktivitou. Je to místo, kde zapalujete sporák, abyste uvařili mistrovské jídlo, a kde vlídně vítáte nové ráno během dlouhé, luxusní snídaně. Jako ústřední místo vašeho nabitého života si kuchyně zaslouží podlahu, která hravě zvládne zátěž každodenního shonu.

Odolné podlahy do kuchyně

I těm největším kuchařským mistrům občas něco ukápne nebo vyšplíchne voda ze dřezu. V kuchyni navíc obzvlášť záleží na hygieně. Kuchyňská podlaha, která snese intenzivní čištění, je tedy nutností.Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v kuchyni

Bezstarostná kvalita po dlouhá léta

Ať už si vyberete laminátovou nebo vinylovou podlahu, bude po celá nadcházející léta sloužit v kuchyni jako odolná „základna pro vaření“. Proto na všechny naše laminátové a vinylové podlahy poskytujeme doživotní záruku. Vyberte si z širokého sortimentu dokonalou podložku, která ještě umocní potěšení z vinylové nebo laminátové kuchyňské podlahy a zdůrazní její krásu.

* S výjimkou laminátu Creo (20 let) a laminátu Largo a Vinyl Flex Click (25 let).

 

 

Podlaha podle libovolného vkusu

Hledáte autentický, tradiční dekor s letokruhy? Nebo dáváte přednost exotickému vzhledu tropických dřevin? Možná máte v oblibě podlahy z přírodního kamene. Ať už je váš oblíbený styl jakýkoli, společnost Quick-Step nabízí laminátovou či vinylovou podlahu vašich snů a k ní dokonale sladěné podlahové lišty. Široké či úzké, zkosené či hranaté, prkna nebo dlaždice – je to jen na vás.

Stejná podlaha v kuchyni a obývacím pokoji

Když máte kuchyni spojenou s prostorem obývacího pokoje, nebo i když máte dvě oddělené místnosti, je dobré použít v obou stejnou podlahu. Navodí to příjemný pocit soudržnosti a váš domov bude vypadat větší, zejména pokud si pečlivě zvolíte směr, ve kterém podlahová prkna položíte.

 

Neochvějná kvalita

Kuchyňské podlahy neustále čelí mnoha zkouškám. Ostrý nůž padající ostřím dolů, rozlité pití z přenášené skleničky, podlaha v kuchyni by mohla vyprávět. Díky patentované ochranné technologii Scratch Guard ale laminátové a vinylové kuchyňské podlahy snadno vydrží všechny zkoušky.

 

Údržba je jednoduchá

Hledáte 100% vodotěsnou podlahu do kuchyně? Luxusní vinylová podlaha je vaším splněným snem. Ani laminát vás nezklame. Díky nátěrové technologii HydroSeal zůstanou laminátové podlahy Quick-Step Creo, Impressive a Impressive Ultra vždycky pěkně v suchu.

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Vzhledem k tomu, že kuchyně bývají velmi vytížené a také pravidelně vystavované vlhkosti, jídlu a čisticím přípravkům, je nutné zvolit podlahu, která dokáže odolat těžkým podmínkám. Kuchyně jsou příkladem místností, které používají všichni v domácnosti několikrát denně a které slouží pro řadu činností. Kvůli jejich trvanlivosti vás mohou napadnout keramika a kámen, ty jsou ale chladné a tvrdé pro chůzi.

Nejlepší volba

Proč?

  • Skvělé pro velké vytížení: odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškrábání
  • Dlouhá životnost: záruka 20 let až doživotní
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Pohodlné a příjemné: měkčí a teplejší než jiné trvanlivé alternativy

 

Nechte se inspirovat

Podlahy Quick-Step jsou skutečně univerzální, takže je můžete položit v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do kuchyně: