Go to content Go to search

Podlahy do dětského pokoje

Vyberte si ideální podlahu do dětského pokoje

Chcete vytvořit pro svou ratolest ideální prostor, kde bude spát, pobíhat a hrát si? Útulná postel, veselé obrázky na stěnách, tlumené světlo noční lampičky, měkká deka na hraní na podlaze... Popusťte uzdu své fantazii a postarejte se, aby se v pokoji dobře spalo. Pro vaše děťátko jen to nejlepší. Je na čase vybrat podlahu, která tomu odpovídá.

Hřejivé a útulné podlahy do dětského pokoje

Výběr ideální podlahy do dětského pokoje není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Chcete, aby byla podlaha na dotek i na pohled hřejivá a útulná. Musí se také snadno čistit a nesmí se na ní chytat prach. Ačkoli teď vaše děťátko vypadá jako nevinnost sama, než se nadějete, bude podlaha v dětském pokoji muset odolávat nejrůznějším kouskům batolecího průzkumníka. Na co se tedy při výběru podlahy do dětského pokoje zaměřit?Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v dětském pokoji:

Není prostor pro otřepané fráze

Už dávno neplatí, že modrá je vyhrazená pro chlapečky, růžová pro holčičky a žlutá nebo zelená pro nastávající rodiče, kteří se chtějí nechat překvapit. Vyberte si místo toho svěží, a přesto uklidňující barvy, a rozšiřte tento moderní vzhled i na podlahu. A jako vždy platí, že řada vinylových nebo laminátových podlah Quick-Step uspokojí jakýkoli vkus.

Čištění je hračka

S děťátkem budete mít jistě plno práce. Je opravdu pozoruhodné, jak miminka a batolata dokážou rozmístit celý obsah bedny s hračkami po pokoji nebo umazat podlahu tekutinami a přitom za sebou zanechat cestičku z rozsypaných drobků. Hlavní zásadou je pravidelné čištění. Zejména pokud máte dítě trpící alergií, udržování dětského pokoje bez prachu je nejlepší obrana proti bezesným nocím.

Vysoce odolná proti vlhkosti

Jak už jsme říkali, šance, že vaše dítě a podlaha v dětském pokoji zůstanou v suchu, je opravdu mizivá. Ušetřete si starosti a vyberte podlahu, která je vysoce odolná vůči vlhkosti. Ideální je například vinylová, ale laminátové podlahy ElignaImpressive (Ultra) a Majestic nabízejí také optimální ochranu proti vlhkosti.

Vždy příjemná

Dětský pokoj se postupně promění z místa pro klimbání a spánek v místo na hraní. Není ale nic otravnějšího než sedět a hrát si na ledové podlaze. Hřejivé podlahy jsou skvělé v každé místnosti. Vinylové podlahy jsou nejen útulné, ale také příjemně měkké na došlap – ideální pro bosé dětské nožky a kolena. Navíc je vinylová podlaha tak tichá, že když se budete snažit proklouznout dovnitř či ven z místnosti, své spící dítě nevzbudíte.

Objevte všechny podlahy do dětského pokole

Laminát, dřevo nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Uklidňující, povědomé a příjemné: toto jsou ideální vlastnosti pro pokoje našich malých ratolestí. Dětský pokoj je místo pro spánek, tiché hry a učení se – a měl by zvládnout občasné rozlití pití a přitom být přívětivý k jemné pokožce. Koberec může znít jako dobrá možnost, ale vytváří prach a alergeny a není snadné jej udržet čistý.

Nejlepší volba

Proč?

  • Dokonalá kombinace: skvělý pocit, krásný design
  • Spousta možností: široký výběr motivů
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Udělejte si práci sami: jednoduchá instalace

NECHTE SE INSPIROVAT

Podlahy Quick-Step jsou mimořádně všestranné, což znamená, že je možné je využít v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do koupelny: