Go to content Go to search

NABÍDKA

Využijte slevu 25 % Využijte slevu 25 %

Podlahy do koupelny

Vyberte si ideální podlahu do koupelny

Koupelna je místo, kde se můžete uvolnit a odpočívat, ale také místo, kde vaše děti cákají a dovádějí ve vaně. Je to místo, kde ve sprše ulevíte namoženým svalům po náročném cvičení a kde se zkontrolujte v zrcadle, než vyrazíte ven. V koupelně pravděpodobně nejvíce záleží na pohodlí.

Pohodlná a odolná podlaha do koupelny

Dokonalého pohodlí dosáhnete s podlahou, která vyzařuje teplo a luxus. Může se zdát, že příjemné atmosféry, kterou navozuje dřevěná podlaha, v koupelně nelze dosáhnout, ale neklesejte na mysli. Díky novému vývoji se váš sen o podlaze, která na 100 % odolá v koupelně a zároveň je pohodlná, stal skutečností.

 Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v koupelně

Záruka vodotěsnosti

Je zřejmé, že prvotním kritériem kvality u podlah do koupelen je dokonalá vodotěsnost. S vinylovou podlahou si můžete užívat koupání, aniž byste se museli o svou podlahu obávat. Můžete si v koupelně dopřát i hřejivý dotek laminátu: Díky voděodpudivé ochranné technologii HydroSeal laminátové podlahy Quick-Step Capture, CreoEligna, ClassicImpressive (Ultra) a Majestic hravě proplují i těmi největšími cákanci.

Podlaha podle libovolného vkusu

Stylový dojem přírodního kamene, teplý dekor dubu nebo ořechu, svěží vzhled nabílených prken. Ať dáváte přednost čemukoli, máme pro vás nádhernou podlahu podle vašeho gusta. A dokonalému dokončení si můžete vybrat buď sladěné podlahové lišty, které doplní dekor vaší oblíbené podlahy, nebo lišty s bílým základním nátěrem připravené k natření vaší vlastní barvou.

Odolná vůči skvrnám a škrábancům

V koupelně ze sebe smýváte písek a prach po dni stráveném na pláži nebo po náročném horském dobrodružství na kole. Podlaha proto musí zvládnout časté a důkladné čištění. A navíc jistě nechcete, aby písek a špína zanechávaly na podlaze škrábance či skvrny. Díky ochranné technologii proti poškrábání a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard si můžete být jisti, že laminátové a vinylové podlahy ustojí vše a během chvilky je budete mít čisté.

Bezstarostná kvalita po dlouhá léta

Koupelnová podlaha odolná proti opotřebení je volba, ze které se budete těšit celé nadcházející roky, a to díky doživotní záruce na všechny vinylové a laminátové podlahy.*

* S výjimkou laminátu Creo (20 let) a laminátu Largo a Vinyl Flex Click (25 let).

Objevte všechny podlahy do koupelny

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Podobně jako kuchyně, i koupelny jsou používány několikrát denně a jsou často vystaveny (velkému množství) vlhkosti. Takto vytížená místnost potřebuje podlahu, která dokáže odolat mnoha typům zátěže. Kámen a keramika jsou sice odolné, obě tyto možnosti však mohou být příliš chladné pro bosé nohy. Ostatní alternativy potom nemusí být schopné vydržet postříkání, náročné čištění a vlhkost.

Nejlepší volba

Proč?

  • Skvělé pro velké vytížení: odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškrábání
  • Dlouhá životnost: Záruka 20 let až doživotní
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Pohodlné a příjemné: měkčí a teplejší než jiné trvanlivé alternativy

NECHTE SE INSPIROVAT

Podlahy Quick-Step jsou mimořádně všestranné, což znamená, že je možné je využít v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do koupelny: