Go to content Go to search

NABÍDKA

Využijte slevu 25 % Využijte slevu 25 %
Soudal – Quick-Step

Quick-Step a cyklistické závody

25 let dokonalého kliknutí

Quick-Step: vášeň pro cyklistikuod roku 1999

Společnost Quick-Step je nadšená podlahami... a cyklistickými závody. Již více než dvě desetiletí sponzorujeme profesionální mužský tým, z kterého vzešlo mnoho šampionů. Láska společnosti Quick-Step k cyklickým závodům začala v roce 1999, kdy se společnost Quick-Step stala společným sponzorem týmu Mapei-Quick-Step. Od té doby je značka Quick-Step synonymum špičkového týmu, který je rok co rok vítězný.

Quick-Step a cyklistika: 25 let dokonalého kliknutí

Kliknutí mezi značkou podlah a cyklistickým týmem je již 25 let receptem na nádherná vítězství v nejdůležitějších cyklistických soutěžích na světě. To znamená, že společnost Quick-Step bude vždy pevně zakotvena v paměti každého cyklistického fanouška. V budoucnu chceme také nadále využívat výhod této spolupráce s týmem Soudal Quick-Step

#DesignedToPerform

25 let je dlouhá doba, ale dává smysl, pokud se podíváte na to, co nyní naše společnost a náš tým představujeme. Sdílíme stejnou filozofii: cílem je výkon. Jezdci a tým vždy posouvali své limity, trénovali v lepších podmínkách, zlepšovali se a stále sílili. Právě to nás spojuje, ta vášeň posouvat limity je také obsažena v DNA společnosti Quick-Step.

Mezi cyklistickým týmem a společností Unilin je stále silný vztah, a to i po 20 letech sponzorování pelotonu WorldTour. Podívejte se na následující video, ve kterém uvidíte, že Patrick Lefevere, výkonný ředitel cyklistického týmu Quick-Step, a Paul De Cock, vedoucí oddělení podlah ve společnosti Unilin, věří v tyto hodnoty, které sdílí obě organizace.

 

Partnerství, které je přínosné pro obě strany

Společnost Quick-Step a tento talentovaný tým společně napsaly některé z nejúžasnějších stran cyklistické historie... a budou v tom pokračovat i v budoucnosti. Jinými slovy, toto vzájemně prospěšné partnerství lze skutečně popsat jako jednu z nejpřínosnějších spoluprací ve světě profesionální cyklistiky.

Seznamte se s naší nabídkou kvalitních výrobků:

 

Laminátová podlaha Quick-Step

Vinylová podlaha Quick-Step

 

Follow our cycling team