Jak najít ideální podlahu do obývacího pokoje

Jak najít ideální podlahu do obývacího pokoje

Vyzujte si boty, zabořte se do pohodlné sedačky a... relaxujte, zatímco v domě panuje čilý ruch. Obývací pokoj je místnost, kde je prostor jak pro odpočinek, tak pro různé činnosti. Je to místo k sezení, odpočívání a hovění si na polštáři, stejně jako k hraní a skákání po pohovce. Je tedy nezbytné mít v něm podlahu, která se dokáže vypořádat se všemi aspekty rodinného života.


Prohlédněte si všechny podlahy pro obývací pokoje

Hřejivé a odolné podlahy

Právě proto by podlaha vašeho obývacího pokoje měla dostát jednomu hlavnímu očekávání: Měla by být stejně multifunkční jako obývací pokoj samotný. Hledejte takovou podlahu, která je na dotek i na pohled hřejivá a příjemná, a neslevujte z nároků na trvanlivost. Hledejte tu, která dokáže váš obývací pokoj oživit.

Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v obývacím pokoji


Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra

Podlaha pro každého

Typická scéna z obývacího pokoje zažívá svůj comeback. Členové rodin se opět scházejí kolem televize, jen u sebe mají tablety a chytré telefony. Jste si jistí, že podlaha vašeho obývacího pokoje se zavděčí každému? Vaší náctileté dceři i vztekajícímu se batoleti? Říkáte, že je to nemožné? S laminátovým, dřevěným či vinylovým řešením Quick-Step rozhodně ne! Máte tolik možností na výběr – okouzlující dřevěné dekory, teplé barvy a nespočet povrchových úprav, textur, hran a drážek – ideální podlahu pro svou rodinu zkrátka musíte najít.


Získejte vše potřebné

K dosažení toho nejútulnějšího a zároveň nejživějšího obývacího prostoru nestačí jen dokonalá podlaha. Potřebujete také všechno dokončit ve stejném stylu. Ke každé podlaze Quick-Step proto existuje řada sladěného příslušenství, od podlahových lišt po profily, a správná podložka pro optimální pohodlí.


Snadná údržba

Snadné a rychlé čištění

Než si po celodenním shonu v rodině spokojeně položíte nohy na konferenční stolek, může být zapotřebí obývací pokoj trochu uklidit. Podlahy Quick-Step vám naštěstí pomohou v mžiku vykouzlit místo bez jediné skvrny, kde můžete v klidu relaxovat. Některé z těchto podlah mají například utěsněné povrchy či antistatické spoje, které zabraňují přilnutí prachu k podlaze. Perfektní pro rychlé čištění, abyste se mohli déle věnovat odpočinku.


Teplo od noh nic nepřekoná

Právě jste se uvelebili před televizí, ale zapomněli jste na ovladač. Vstát je jedna věc. Dotknout se bosýma nohama studené podlahy je věc druhá. Při tom pomyšlení byste se nejraději zase zpátky zachumlali do pohodlné deky. Podlahy Quick-Step ale nejsou jen příjemné na dotek. S vhodnou podložkou se dají snadno kombinovat s podlahovým vytápěním. Studená podlaha bude brzy patřit minulosti.


25letá záruka na použití v domácnosti

Po dlouhá léta

Společnost Quick-Step nabízí laminátové, vinylové či dřevěné podlahy, které udrží krok s vaším rodinným životem po dlouhá léta. Abyste mohli nerušeně odpočívat na pohodlném gauči či pohovce, společnost Quick-Step poskytuje na všechny své podlahy do obývacího pokoje záruku minimálně 25 let*.

* Výjimka: Na luxusní vinylové podlahy Livyn a laminátové podlahy Creo je poskytována 20letá záruka.Prohlédněte si všechny podlahy pro obývací pokoje

Laminát, dřevo nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

U této společenské místnosti lidé obvykle požadují příjemné, působivé a autentické vlastnosti. Vzhledem k tomu, že obývací pokoj je místem pro odpočinek a společenskou interakci, obecně zde hraje důležitou roli atmosféra. Je ovšem obtížně nalézt ideální rovnováhu mezi uvolněným a povzbuzujícím dekorem. Kobercem možná této atmosféry dosáhnout můžete i bez vynaložení velkého finančního obnosu, koberec ovšem zachytává nečistoty a prach a obtížně se čistí.

Nejlepší volba

Proč?

  • Atraktivní: krásné a stylové
  • Dlouhá životnost: záruka 20 nebo 25 let
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Přívětivé: měkčí a jemnější než kámen nebo keramika
  • Bezstarostné: nezachytávají nečistoty a prach

Prohlédněte si všechny podlahy pro obývací pokoje

Najděte si ideální podlahu do obývacího pokoje:

Spustit nástroj RoomViewer >