Go to content Go to search

Podlahy v domácí kanceláři

Objevte naše
kancelářské podlahy

Ve vašem osobním pracovním prostoru v domě trávíte spoustu času. Obzvlášť pokud pracujete na dálku, jste na volné noze nebo podnikáte dnem a nocí ve své domácí kanceláři. Je tedy přirozené, že se chcete cítit pohodlně a zároveň si chcete vytvořit klidné a tiché prostředí, které vám pomůže soustředit se „jako šéf“. Stejně tak ale stojíte o profesionální vzhled, který bude skutečně vybízet: „Vstupte do mé kanceláře.“ Věčné dilema?

Pohodlná a profesionální podlaha do pracovny

Ne nutně! Když si vyberete podlahu do své domácí kanceláře pečlivě, můžete spojit to nejlepší z obou světů. Úchvatná pohodlná podlaha, která bude vybízet k práci, ale zároveň bude vždy vypadat profesionálně a bez poskvrnky? A ke všemu ještě 100% odolná proti běžnému opotřebení v pracovním prostředí? Prohlédněte si podlahy, které jsou k tomu jako stvořené.Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v pracovně:

Práce ve stylovém prostředí

Onen uklidňující pocit „tepla domácího krbu“ v práci? Dokonalý lék na každodenní stres. Proč si tedy nevybrat podlahu, díky níž bude domácí kancelář opravdu domácí? Teplé barvy, přírodní vzhled: Společnost Quick-Step nabízí celou řadu laminátových a vinylových podlah, s nimiž můžete vytvořit pracovní prostředí, které vám sedne jako ulité. Pracovna, ve které vás bude bavit pracovat.

Odolná vůči práci

V mnoha kancelářích po celém světě zanechávají kolečkové židle nevzhledné stopy na podlaze a každou chvíli je někde rozlitá káva. Ochraňte svou pracovnu před takovými tvrdými zkouškami. Laminátové, dřevěné a vinylové podlahy Quick-Step jsou opatřeny různými ochrannými vrstvami. A díky patentované technologii ochrany proti poškrábání a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard budou skvrny a škrábance minulostí stejně jako obstarožní diskety ve vaší pracovně.

Rychlé čištění bez ztráty času

Nejspíš máte v pracovně své oblíbené nástroje, které vám pomáhají zvládnout práci mnohem rychleji, od špičkového notebooku po opotřebovanou kalkulačku. Pomůže vám s tím ale i podlaha Quick-Step... Například antistatické spoje, vodotěsné ochranné vrstvy a utěsněné podlahové povrchy vám umožní vyčistit pracovnu mnohem rychleji než dříve. A můžete se zase věnovat práci.

Pokládka je jednoduchá

Když už toho děláte v pracovně tolik, proč si nepřidat na seznam ještě jeden úkol: Položit si novou podlahu vlastními silami. Zaručujeme vám, že to zvládnete rychle a zcela podle plánu. S patentovanými technologiemi Quick-Step Uniclic a Uniclic Multifit položíte podlahu jako profík, kterým již ve své pracovně jste.

Objevte všechny podlahy do pracovny

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Inspirativní, poklidné a tiché: nezní to jako dokonalé vlastnosti produktivního pracoviště? Stále více lidí pracuje na volné noze nebo z domu, a proto tráví stále více času v domácí kanceláři. Investice do podlahy, která omezí hluk a odolá nohám posouvané židle nebo kolečkům, je důležitá, ale to i zachování pohodlného prostředí, ve kterém budete chtít trávit 8 (nebo více) hodin denně.

Nejlepší volba

Proč?

  • Skvělé pro velké vytížení: odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškrábání
  • Trvanlivé: záruka 20 let až doživotní
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Nízká hlučnost ve spojení s dobrou podložkou (laminát)
  • Pohodlné a příjemné: měkčí a teplejší než jiné trvanlivé alternativy

Nechte se inspirovat

Podlahy Quick-Step jsou skutečně univerzální, takže je můžete položit v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do pracovny: