Go to content Go to search

podlahu do předsíně

Najděte si ideální podlahu do předsíně

Rychlý pohled trvající tři nebo čtyři sekundy. Za tak krátkou dobu si přicházející hosté vytvoří názor na váš krásný domov. Jinými slovy je vaše předsíň ideálním místem, kde můžete udělat skvělý první dojem. Velkolepé schodiště, moderní mezanin, obrovské okno ve výklenku: Ne všichni mají dostatečně velkou předsíň, aby byl příchod tak impozantní. Naštěstí hodně zmůže i podlaha.

Žena v předsíni s laminátovou podlahou a lavicí

Laminátové podlahy do předsíně

  • Přírodní vzhled a dojem
  • Odolné proti poškrábání a skvrnám
  • 100% vodotěsné

Přejít na laminátové podlahy do předsíně

Laminátová podlaha je vynikající volbou pro chodby, která v sobě spojuje styl a odolnost. Přirozený vzhled laminátových podlah Quick-Step doplní jakýkoli dekor a propůjčí prostoru příjemný tón. Dokonale se hodí k našim schodovým krytům pro jednotný vzhled chodby. Laminátová podlaha Quick-Step odolá silnému provozu a nabízí odolnost proti poškrábání a skvrnám, aby vaše chodba vypadala skvěle. A díky doživotní zárucese můžete spolehnout na dlouhodobou kvalitu, krásu a funkčnost.

Dítě otevírá velké bílé dveře na chodbě s šedou podlahou

Vinylové podlahy do předsíně

  • Bezkonkurenční krása
  • Úžasně tiché
  • Inovativní vodotěsná technologie

Přejít na vinylové podlahy do předsíně

Vinylová podlaha Quick-Step nabízí širokou škálu krásných dekorů, které udávají tón zbytku vašeho domova. Podlahu v předsíni můžete prodloužit až po schody pomocí našich barevně sladěných vinylových schodových krytů. Vodotěsný a snadno čistitelný povrch vinylu zajišťuje odolnost v oblastech s intenzivním provozem. Vinylová podlaha Quick-Step je navíc tichá, což znamená, že můžete chodit tiše, takže spící děti nebude nic rušit. Díky doživotní zárucesi můžete svou krásnou chodbu užívat mnoho let.