Go to content Go to search

NABÍDKA

Využijte slevu 25 % Využijte slevu 25 %

podlahu do předsíně

Najděte si ideální podlahu do předsíně

Rychlý pohled trvající tři nebo čtyři sekundy. Za tak krátkou dobu si přicházející hosté vytvoří názor na váš krásný domov. Jinými slovy je vaše předsíň ideálním místem, kde můžete udělat skvělý první dojem. Velkolepé schodiště, moderní mezanin, obrovské okno ve výklenku: Ne všichni mají dostatečně velkou předsíň, aby byl příchod tak impozantní. Naštěstí hodně zmůže i podlaha.

Stylové funkční podlahy

Ale pěkně popořádku: Podlaha v předsíni by měla být především funkční a vysoce odolná proti běžnému opotřebení a vlhkosti. Lidé budou koneckonců neustále vcházet a přinášet s sebou stopy venkovního počasí. Proč ale položit prvotřídní podlahu, která vydrží, když si jí nikdo nevšimne? Pokud chcete opravdu udělat dojem, pak skoncujte s temnotou a vyrukujte s jasnými barvami a stylovými podlahovými dekory. Tím vytvoříte kouzlo impozantní chodby. A než se nadějete, o vaší podlaze budou kolovat zvěsti. Hosté budou ohromeni od okamžiku, kdy vstoupí dovnitř.Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v předsíni

Podlaha, která vydrží velký provoz

Návštěvníci v promočených botách nebo na vysokých špičatých podpatcích, hosté táhnoucí kufry, upouštějící kabelky či přinášející ostré, mokré deštníky... Vaše předsíň občas čelí tvrdým podmínkám, které na její podlaze mohou zanechat škrábance a skvrny. Laminátová či vinylová podlaha Quick-Step je však pro tento účel perfektní. Zejména díky patentované technologii ochrany proti poškrábání a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard, která podlahu v předsíni udrží vždy v reprezentativním stavu.

Nepromokavá uvnitř

Vítr, déšť a možná i sníh. Ať už venku panuje jakékoli počasí, může do předsíně proniknout spolu s přicházejícími a odcházejícími lidmi. Máte obavy, že vaše podlaha vlhkost nezvládne? Se 100% vodotěsnou vinylovou podlahou se obávat nemusíte. Případně jsou zde laminátové podlahy Quick-Step CreoEligna, Impressive (Ultra) a Majestic se svou špičkovou voděodpudivou vrstvou HydroSeal. Příště snad můžete mít z deště i radost.

Ukažte špíně dveře

Hosté přicházejí. Otevíráte dveře. S hrůzou zjišťujete, že podlaha v předsíni je jediná, kterou jste zapomněli vytřít. Je vám to povědomé? Podlahu Quick-Step naštěstí do stavu, za který se před hosty nemusíte stydět, dostanete během chvilky. Utěsněný povrch a antistatické spoje – to jsou jen dva z řady triků, které mají podlahy Quick-Step v rukávu. Ideální pro úklid na poslední chvíli.

Třída zátěže 33

Zoufalá situace vyžaduje zoufalá řešení: Pokud vaše předsíň trpí větším než malým množstvím zátěže, nemusíte při hledání vysněné laminátové podlahy slevovat ze svých nároků. Laminátové podlahy Quick-Step lze například použít v celé řadě oblastí a podmínek, a jsou dokonce k dispozici v třídě zátěže 33 pro komerční použití se silným provozem. Je to nejlepší způsob, jak vytvořit ideální životní či pracovní podmínky pro sebe i svou podlahu.

Objevte všechny podlahy do předsině

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

Tomu se říká být pod tlakem – podlahy v předsíni nejen že musí vydržet velké vytížení, sníh, déšť a nečistoty, ale musí také udělat dobrý první dojem na hosty a návštěvy. V ideálním případě by také měly minimalizovat hluk a dupot mnoha bot na jednom místě. Případně, pokud se do vaší domácnosti nechodí v botách, podlahy v předsíni by měly být přívětivé k bosým nohám nebo nohám v pantoflích nebo v ponožkách.

Nejlepší volba

Proč?

  • Skvělé pro velké vytížení: odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškrábání
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Trvanlivé: záruka 20 let až doživotní
  • Udělejte si práci sami: snadná instalace
  • Příjemné: teplé a měkké na došlap

INŠPIRUJTE SA

Podlahy Quick-Step jsou mimořádně všestranné, což znamená, že je možné je využít v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do předsíně: