Go to content Go to search

Podlahy v jídelně

Najděte si ideální podlahu do jídelny

Elegantní večeře při svíčkách. Vytříbený večírek pro přátele. Nebo dokonce originální tematická party... Jídelna je místo, kde se scházejí hosté. Upravení a elegantní, kteří očekávají, že ze sebe vydáte to nejlepší. Kromě jídel, na kterých si všichni pochutnají, pěkně prostřeného stolu se sladěnými židlemi, damaškovým ubrusem a občas i nějaké skříně s porcelánem (myšleno v legraci) je ještě jedna věc, která rozhoduje o úspěchu večera – podlaha v jídelně.

Stylové a uhlazené podlahy do jídelny

Chcete-li se všem pochlubit svým jedinečným stylem dekorace, tím správným místem je jídelna. Postarejte se o to, aby vaše jídelna zvládala hostit návštěvy stejně dokonale jako vy. Měla by být elegantní a stylová, upravená a úhledná a vždy připravená na to, že na ní občas přistane nějaké to jídlo a pití.Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v předsíni

Pochlubte se svým stylem

Ať už chcete své hosty ohromit vybraným sedmichodovým menu servírovaným na starožitném kredenci ve stylu Ludvíka XIV., nebo jim nabídnete ochutnávku minimalistické kuchyně v současném stylu, jídelna by měla vyzařovat čistě váš styl. Společnost Quick-Step nabízí řadu laminátových a vinylových podlahových dekorů, od klasického vzhledu dřeva po moderní kamenné dekory, které vašim hostům ukážou, v čem spočívá vaše originalita a proč je váš večírek jedinečný

100% vodotěsná

Když máte plné ruce práce, abyste všechny dokonale pohostili, opravdu nechcete, aby někdo rozlil polévku nebo upustil sklenici na podlahu. Se 100% vodotěsnou vinylovou podlahou si ale můžete konečně užít večírek bez stresu. S laminátovými podlahami Quick-Step Capture, Creo, Classic, Eligna, Impressive (Ultra) a Majestic si také můžete oddechnout, a to díky technologii voděodolného nátěru HydroSeal. A to jsme ani nezmínili patentovanou technologii ochrany proti poškrábání a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard, která chrání laminátové a vinylové podlahy proti všemu, co na ně vaši hosté upustí.

Perfektní pro otevřený prostor

Když doma pořádáte večeři pro hosty, většinou potřebujete zároveň vařit v kuchyni a věnovat se lidem v jídelně. Proč se tedy nezaměřit na „soudržnost“ – právě k tomu přece večírky slouží – a nezvolit si otevřenou kuchyň? Kuchyni a jídelnu můžete dokonale provázat volbou vhodné podlahy. Vybrat stejnou podlahu je ale vhodné, i když máte dvě oddělené místnosti. Navodí to příjemný pocit jednoty a váš domov bude vypadat větší. Chcete přece na své hosty udělat dojem.

Snadné čištění

Vaši hosté zřejmě dorazili do svatostánku čistoty, ale na konci večera budou nejspíš opouštět upatlanou jídelnu. Roztroušené drobky, pár skvrn od rozlitého vína: S podlahami Quick-Step naštěstí všechno vyčistíte během chvilky. Úklid vám usnadní jejich užitečné vlastnosti, jako jsou antistatické spoje a dokonale utěsněné povrchy podlahových krytin.

Dlouhodobá záruka

Chcete pořádat úžasné večírky ještě dlouhá léta? I když vaše garderóba už nebude stačit vaší zálibě v lahodných jednohubkách a delikátních předkrmech? Abyste měli jistotu, nabízí společnost Quick-Step na své podlahy do jídelen záruku 20 let až doživotní záruku.

Objevte všechny podlahy do jídelny

Laminát nebo vinyl: co byste si měli vybrat?

V jídelně se lidé scházejí, aby spolu pojedli a aby si popovídali – a proto je častým cílem přívětivá atmosféra spolu s jednoduchým čištěním a schopnost odolat židlím, chození a samozřejmě rozlitému pití. Koberec je možná příjemný, ale je obtížné jej udržet čistý, a kámen může působit chladně a nepřívětivě.

Nejlepší volba

Proč?

  • Atraktivní: krásné a stylové
  • Dlouhá životnost: záruka 20 let až doživotní
  • Úspora času: snadné čištění a údržba
  • Přívětivé: měkčí a jemnější než kámen nebo keramika
  • Bezstarostné: nezachytávají nečistoty a prach

NECHTE SE INSPIROVAT

Podlahy Quick-Step jsou mimořádně všestranné, což znamená, že je možné je využít v celém domě. A díky široké řadě dekorů a stylů – od klasických po moderní – si určitě najdete podlahu Quick-Step vhodnou pro každou místnost v domě.

Najděte si ideální podlahu do jídelny: