Go to content Go to search

Podlahy v jídelně

Najděte si ideální podlahu do jídelny

Elegantní večeře při svíčkách. Vytříbený večírek pro přátele. Nebo dokonce originální tematická party... Jídelna je místo, kde se scházejí hosté. Upravení a elegantní, kteří očekávají, že ze sebe vydáte to nejlepší. Kromě jídel, na kterých si všichni pochutnají, pěkně prostřeného stolu se sladěnými židlemi, damaškovým ubrusem a občas i nějaké skříně s porcelánem (myšleno v legraci) je ještě jedna věc, která rozhoduje o úspěchu večera – podlaha v jídelně.

Žena jí u kulatého stolu v jídelně s šedými laminátovými dlaždicemi

Laminátové podlahy do jídelny

  • Přírodní vzhled a dojem
  • Odolné proti poškrábání a skvrnám
  • 100% vodotěsné

Přejít na laminátové podlahy do jídelny

Laminátová podlaha v jídelně je vynikající volbou pro prostory, které jsou velmi rušné. Bez ohledu na to, zda si vychutnáváte každodenní jídlo s rodinou nebo pohodové rozhovory při kávě, laminátová podlaha nabízí dokonalou kombinaci odolnosti a estetiky. Laminát je vodotěsný, takže náhodně rozlité tekutiny během jídla nepoškodí podlahu, zatímco jeho odolnost proti poškrábání a skvrnám zachovává vzhled nové podlahy i při častém používání. Přirozený vzhled a dojem, který laminátová podlaha vytváří, dodává vaší jídelně nádech elegance a mění ji na hřejivý prostor pro rodinné chvíle.

Vinylová podlaha s hnědým psem a rodinou s jídlem u velkého stolu

Vinylové podlahy do jídelny

  • Bezkonkurenční krása
  • Úžasně tiché
  • Inovativní vodotěsná technologie

Přejít na vinylové podlahy do jídelny

Vinylová podlaha promění vaši jídelnu ve všestranný prostor. Díky vodotěsnému přírodnímu provedení bez problémů odolá rozlitým tekutinám, takže je ideální na večeře s rodinou nebo přáteli. Měkký a tichý povrch zvyšuje pohodlí a snižuje hluk, což je ideální pro rodinné chvíle a uvolněné konverzace. Vinylová podlaha se svými úžasnými designy propůjčuje prostoru krásu a eleganci a vytváří příjemnou atmosféru, ve které vznikají a sdílejí se vzpomínky.