Go to content Go to search

Vysoce kvalitní vinylové, dřevěné a laminátové podlahy Quick-Step

Vysoce kvalitní vinylové a laminátové podlahy

Prohlédněte si všechny naše podlahy

Vybudujte si šťastný domov s podlahou Quick-Step

Nechte se inspirovat našimi podlahami a vytvořte si domov plný radosti. Jsme si jistí, že společně dokážeme vaši jedinečnou vizi zrealizovat, prkno po prkně a na celý život. Ať už se vám líbí vinylová podlaha nebo laminátová podlaha, my vám s vaším renovačním projektem velmi rádi pomůžeme.

Jak zvolit dokonalou podlahu?

FloorExplorer

Volba podlahy je velké životní rozhodnutí. Proto jsme tady, abychom vám pomohli! Nástroj FloorExplorer vás navede k dokonalé podlaze pro váš domov.

Spustit nástroj FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcete se ujistit, že podlaha, která se vám líbí, se také hodí do vašeho interiéru? Můžete! Stačí nahrát fotku a podívat se na výsledek v nástroji RoomViewer.

Vyzkoušejte nástroj RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

DNA značky Quick-Step?
Neustálá snaha o dokonalost

Příběhy podlah Quick-Step

Beige laminate stairs with stair covers in white hall

NOVINKA Prohlédněte si naše
Laminátové Nášlapové krytiny

S našimi schodišťovými krytinami vytvoříte přímočaře elegantní schodiště. Můžete je sladit s designem podlahy a vytvořit hladký a harmonický vzhled. Zjistěte, jak můžete snadno renovovat schody pomocí nášlapových krytin.

Quick-Step Capture laminate collection

NOVINKA Prohlédněte si naši kolekci Capture

Věrný přírodnímu designu. S elegancí a autentičností, kterou nabízí kolekce Capture, je téměř nemožné ji rozeznat od skutečného dřeva. Naše vysoce kvalitní podlahy jsou výsledkem spojení vytříbené řemeslné práce a inovace. Proto si naše laminátové podlahy Capture nemůžete nechat ujít.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Seznamte se s podlahou Alpha Vinyl

Alpha Vinyl spojuje ultra pevné jádro s jedinečným povrchem, který podlahu chrání před skvrnami, poškrábáním a jiným poškozením. A v kombinaci s naším inovativním zámkovým systémem se opravdu nemusíte bát poškození vodou.

Prohlédněte si naše bestsellery